zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Mroczna Knieja  »  Leśna Głusza

Wysoki Las

Główna część kniei, zajmuje jej największy obszar. Teren najniebezpieczniejszy ze wszystkich. Panujący tu półmrok i żyjące istoty stwarzają śmiertelne niebezpieczeństwo. Każde drzewo i stworzenie może zadać ci śmiertelny cios, a stara pułapka aktywować się na nowo.

Re: Wysoki Las

Wilk wysłuchał ducha a następnie ruszył w tym samym kierunku co śmiałkowie. Basior przemknął biegiem obok wampira kierując się może nawet w tą samą stronę co oni. Zwierzę zniknęło w głębi lasu a dalsza podróż przebiegła wam bez jakiś większych niespodzianek.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Obrazek Podreptał do wampira.
-Allllllllldur- Zacząłem i przeleciałem przez niego.
-Tak tęskniłem- Dodałem robiąc sobie wirek w powietrzu. Wampir w sumie nic mi nie moze zrobić, soł?
Ziewnąłem sobie i machnąłem lekko ogonem.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Nawet pomimo faktu bycia żywym trupem poczuł chłodne uczucie kiedy duchowy wilk przeniknął przez niego. Najwyraźniej w Sylvanie budziła się dusza poltergeista, co nie wróżyło dobrze dla jego przyszłych nerwów. Ruszył szukając wilczycy. Po jakimś czasie dotarł to krzewów wśród których kryła się wilczyca. Nie chcąc przeszkadzać ciężarnej skinął w stronę Sylvana.
- Wilczyca będzie mieć małe. Może w ten sposób uda Ci się przyjąć postać materialną?
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

Podróż do owego miejsca przebiegała spokojnie, nic się już nie działo wokół podróżnych. Jedynie wampir mógł poczuć chłód kiedy duch się z nim bawił w przelatywanie na wskroś.
Drzewo, u którego stóp, pomiędzy korzeniami wystającymi z ziemi skryła się wcześniej wilczyca. Znajdowała się głęboka jama a z niej wciąż można było wyczuć zapach zwierzęcia.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Obrazek
-Czy ty mi sugerujesz abym opętał jej młode?- Spojrzałem an wampira- Przecie to przez jakiś czas nawet nie może chodzić.
Zdawał sobie sprawę, ze to na pewno będzie prostsze ale nie wyobrażał sobie wampira, który mnie niańczy? Dziwny były to widok ale i zabawny. Kuszące.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

-Dokładnie.-odpowiedział z uśmiechem.-Prosty organizm bez obrony. Powinno się udać. Co więcej z tego co wiem wilczyca powinna mieć w sobie kilka młodych, więc zawsze możesz poszukać z którym będziesz najbardziej kompatybilny.-nie wiedział do końca jak miałoby działać takie przejęcie ciała, ale więcej opcji to zawsze lepiej.
-Nauczysz się chodzić i całej reszty w to nie wątpię.-powiedział machając ręką.- Jest za to tyle innych ekspery... rzeczy, których będziesz mógł doświadczyć w nowym ciele.-powiedział zmieniając tok zdania. Miał kilka pomysłów na różne doświadczenia dla swojej świnki doświadczalnej. Jeśli z powodzeniem udałoby się odrodzić Sylvana, to na przyszłość była cenna furtka, której mógłby użyć w razie potrzeby.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

[i]Obrazek
-HHmmm... W sumie spoko tylko czy chce ci się czekać tyle czasu?- Wątpiłem aby wampir bawił się w niańkę i karmił mnie mlekiem... Które nie wiem skąd by brał. Poza tym cała ta wizja tego była zabawna i an tyle zaabsorbowała mnie, że umkło mi jego... zmiana toku zdania.
-Myślę, że jakoś dużo inaczej nie- W końcu jestem... byłem.. zwał jak zwał, wilkołakiem więc no.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

ObrazekKorzenie lekko się rozstąpiły a zza nich wyłonił się już dobrze znany basior. Wysunął pysk do przodu obnażając kły - Czego znowu chcesz? - warknął mniej przyjemnie niż wcześniej do ducha w zrozumiałym tylko dla niego języku. Przeniósł wzrok na wampira podnosząc ogon do góry, wilk był gotowy do ataku na obecną dwójkę. Nie zamierzał pozwolić im zbliżyć się do korzeni przy których się znajdował.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Spojrzał na warczącego wilka. Chyba najwyraźniej mu się coś nie podobało. Ciekawiło go jak niby materialny wilk miałby zatrzymać ducha. Nie sądził, żeby to było możliwe, ale zawsze mógł wrzucić również wilczura na ząb.
Aldur Abdelghan
Książę
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   30%
Poziom Mocy:
   40%

Poprzednia strona

Powrót do Leśna Głusza

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości