zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Wielka Równina  »  Zajazd "Biały Kruk"

Sala główna

Dawniej te ziemię były częścią Mrocznej Kniei. Sporo drzew zostało wyciętych, a wielu straciło życie, aby zajazd mógł powstać.
"Biały Kruk" w głównej mierze służy kupcom i podróżnikom, aby odpoczęli i nabrali sił przed dalszą wędrówkę. Często można tu spotkać najemników oferujących swe usługi ochroniarskie i nie tylko.

Wnętrze zajazdu jest dość bogate i strojne, ale niejeden złodziejaszek stracił rękę lub życie próbując coś stąd wykraść.
Pieczę nad tym miejscem sprawuje starszawy już barman wraz z pięknymi córami, ale biada każdemu kto zawiesi na którejś dłużej swój wzrok.

Re: Sala główna

Chłopcy szybko zebrali się do dalszej drogi. Ket już wyszła, więc Ava pospieszyla chłopaków do drzwi. Glosno krzyknęła do widzenia licząc że właściciel również ją usłyszy i uśmiechnęła się do przechodzącej obok kelnerki. Wyszli na zewnątrz. Blondynka rozejrzała się za mężczyznami, ktorzy mieli zabrać się z nimi do Łowców.
Ava Hasghard
Zmiennokształtny
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i zjawami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   39%

Gdy Ava zwolniła swój uścisk zrobiłam krok w tył. Nie byłam przyzwyczajona do tego typu gestów. Entuzjazm dziewczyny bardzo mnie peszył. Czułam, że moje policzki robią się czerwone i myślałam tylko o tym, że takie przekraczanie granic powinno być surowo zabronione. Z drugiej strony zrobiło mi się bardzo miło. Przez to wybudzenie się pośrodku niczego, wciąż burzyły się we mnie sprzeczne emocje. Potrzebowałam przytulania i wyciszenia, ale nie chciałam być też dotykana. Nie wiedziałam co się zemną dzieje. Z zamyślenia znów wyrwała mnie Ket.
- Tak, tak... chodźmy.
Nie myśląc dłużej o swoim położeniu, ruszyłam za dziewczyną do wyjścia.
Vesna Skarsgård
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneLiczne zadrapania na rękach, nogach oraz brzuchu.
Ślady po wkłuciach na szyji.
Kilka siniaków.

Różowe włosy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Obrazek Na zewnątrz zajazdu przy wyjeździe z niego stał dom na kołach. Zdecydowanie taka budowla nie mogła zostać przeoczona jeśli wchodziłoby się do Białego Kruka, ale grupa była niemal pewna, że tego pojazdu tu wcześniej nie widziała.
Jeden z kupców stał przy pojeździe i rozmawiał jeszcze z kelnerką. Jednak widząc towarzystwo pożegnał się z dziewczyną i zawołał wszystkich do siebie.
- Zapraszam, proszę rozgośćcie się, zaraz wyruszamy.
Wnętrze pojazdu przypominało w zasadzie dom. Był przedsionek i salon. Z salonu można było przejść do kuchni lub łazienki, albo na schody prowadzące na piętro. Były też drzwi, które prowadziły jakby na przód pojazdu, może tam była sterownia. Nie było tu zbytniego przepychu czy luksusu, ale nie można też nazwać tego miejsca skromnym, raczej takim dość przytulnym choć urządzonym w dość starym stylu.
- Proszę, siadajcie. - Mężczyzna przyniósł po chwili do salonu szklanki i butelkę z wodą, w której pływała cytryna.
- Zaraz wracam. - Rzekł, gdy odstawił napój i ruszył do zamkniętego pokoju. Zapukał, a po chwili drugi z kupców wyszedł przez nie. Można było nieco podpatrzeć, że wewnątrz znajduje się sporo mechanizmów i koło sterowe.
- Witam w naszych skromnych progach. - Rzekł drugi kupiec, po czym oboje znikli za drzwiami, a po chwili cały dom zaczął delikatnie drżeć.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Tego się nie spodziewała. Jakiś wóz czy coś innego, na pewno nie coś tak gigantycznego. Dobrą informacją było to, że na pewno wszyscy zmieszczą się wewnątrz.
Weszła do środka jako pierwsze i rozejrzałam się z uśmiechem skrytym pod kapturem. No tak się z pewnością wygodnie podróżuje.
- Jak to ukryliście? - Wewnątrz mogła już zdjąć kaptur i odsłonić błyszczącą niebieskawą skórę. Jeśli maja podróżować wewnątrz tego, to nie musi się martwić. Zajęła wskazane miejsce i ułożyła dłonie na kolanach. Zawsze trochę dziwnie się czuła siedząc na fotelach czy krzesłach. Nawyk siedzenia zupełnie inaczej powodował też, że mogła wyglądać troszkę sztywno na początku.
- Dziękujemy. - Miło ich ugościli, choć właściwie nie było takiej potrzeby. Skinęła głową do drugiego z kupców i odwróciła wzrok, gdy obaj zniknęli w tamtym pomieszczeniu.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlado-niebieski odcień skóry i włosów.
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

Ava weszła do "pojazdu" zaraz za Ket. Dom na kołach wzbudził w niej zachwyt i zżerała ją ciekawość jak wygląda w środku. Nie zawiodła się i wnętrze pojazdu tak jak się spodziewała przypominało dom i było całkiem przytulne. Ava usiadła we wskazanym miejscu.
- Dzięki - powiedziała do kupca, który przyniósł tacę i od razu wstała chcąc nalać wody.
- Ktoś jeszcze ma ochotę ? - zapytała potrząsając lekko pełną butelką i patrząc po towarzyszach.
Ava Hasghard
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   39%

Nigdy wcześniej nie widziałam takiego pojazdu. Weszłam do niego zaraz za dziewczynami i zaczęłam się rozglądać. Wnętrze było nieco staroświeckie, jednak miało ciekawy klimat.
- Ja podziękuje - odpowiedziałam szybko Avie i usiadłam obok Ket.
- Wcześniej o to nie zapytałam, ale czym właściwie są ''Łowcy'' - powiedziałam to bardzo cicho, tak by mogła mnie usłyszeć tylko Ket.
Vesna Skarsgård
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneLiczne zadrapania na rękach, nogach oraz brzuchu.
Ślady po wkłuciach na szyji.
Kilka siniaków.

Różowe włosy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Pokręciła głową widząc butelkę w ręku Avy. Ona może poczeka na ustąpienie, albo chociaż złagodzenie skutków ubocznych tego eliksiru i dopiero się czegoś napije, tak na wypadek. Po chwili do środka dołączyli też ich partnerzy i zajęli miejsca. Ket szybko przedstawiła Deryla i Tarena.
Uniosła brew na pytanie Vesny. Łowcy to nie była nowa organizacja, właściwie to oni chyba powstali w podobnym czasie co Cross, ale mogła się mylić.
- Organizacja, chyba druga co do wielkości, zaraz po Cross. Zajmujemy się wieloma rzeczami, trochę tacy najemnicy plus różne usługi. - Nauczyła się już inaczej ich postrzegać. Z początku widziała tam jedynie handel ludźmi, ale gdy już się trochę poznało struktury i role od środka, okazywało się, ze jest to właściwie niewielki odsetek tego czym się zajmują. Również mówiła to cicho, bo najwyraźniej Vesna nie chciała wtajemniczać wszystkich w te rozmowę.
- Ava idziesz ze mną zdać raport? Odciążymy chłopaków, zgaduję, że oni mają tam poważniejsze zadania niż my... no przynajmniej ja, ty to inna sprawa. - Ket nie miała tam konkretnego przydziału, właściwie dostawała sporo czasu wolnego, który przeznaczała na naukę o swojej już wcale nie tak nowej rasie.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlado-niebieski odcień skóry i włosów.
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

- Nie to nie - Ava nalała tylko sobie i usiadła. Kątem oka zauważyła jak Vesna szepcze coś do Ket. Dziewczyna odpowiedziała jej również szeptem i gdy skończyła zwróciła się do Avy z pytaniem i złożenie raportu.
- Twierdzisz, że nie mam żadnych poważnych zadań? - Ava odegrała, krótką teatralną scenkę udając wielkie wzburzenie.
- Nie no, jak tak ładnie prosisz to pójdę - blondynka skończyła pajacowć i uśmiechnęła się do Ket. Opróżniła szklankę jednym haustem.
Ava Hasghard
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   39%

Obrazek Pojazd z wolna ruszył drogą przez las. Początkowe drżenie nieco ustało, ale wciąż dało się wyczuć, że maszyna się porusza.
Szybko jednak widokowi drzew zaczął ustępować inny krajobraz. Dom na kołach wyjechał na trakt, który znajdował się na otwartej przestrzeni. Można było z okien dostrzec pola równiny rozciągającej się zarówno po prawo jak i po lewo.

//zt
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia strona

Powrót do Zajazd "Biały Kruk"

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość