zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Wielka Równina  »  Zajazd "Biały Kruk"

Sala główna

Dawniej te ziemię były częścią Mrocznej Kniei. Sporo drzew zostało wyciętych, a wielu straciło życie, aby zajazd mógł powstać.
"Biały Kruk" w głównej mierze służy kupcom i podróżnikom, aby odpoczęli i nabrali sił przed dalszą wędrówkę. Często można tu spotkać najemników oferujących swe usługi ochroniarskie i nie tylko.

Wnętrze zajazdu jest dość bogate i strojne, ale niejeden złodziejaszek stracił rękę lub życie próbując coś stąd wykraść.
Pieczę nad tym miejscem sprawuje starszawy już barman wraz z pięknymi córami, ale biada każdemu kto zawiesi na którejś dłużej swój wzrok.

Re: Sala główna

Wyszedłem z zajazdu tuż za Somali. Spojrzałem jak cieszy się z wyjścia. Też się przeciągnąłem. Cieszyłem się, że ruszam w dalszą drogę.
Wtedy dostrzegłem Melody i humor nieco mi się popsuł, no ale co ja mogę, heh. Widziałem też kelnerkę opierającą się o drzewo. Coś się stało? Ruszyłem ku kobietom.
- Hej Melody. - Zawołałem z oddali.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneŚlady na plecach po ataku zjawy.
Blizna na brzuchu po ataku srebrnym ostrzem i przypalaniu.
Zmiany PsychiczneNapadowe ataki agresji.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

Odetchnęłam z ulgą kiedy widziałam drzewo, które wracało do swojego dawnego wyglądu. Uff, nie będzie kłopotów. Usłyszałam z oddali kroki. Odwróciłam się i zobaczyłam idącą Somali. O kurcze, skoro ona idzie to Wiktor pewno też zaraz przyjdzie. Trochę spanikowałam. Miałam nadzieję, że nie dało się tego słyszeć.
-Tak, chociaż ja nie nazwałabym tego przygodą-odpowiedziałam Somali-Raczej podróżą.
Ktoś szedł w naszą stronę i w końcu usłyszałam głos wilkołaka, który się ze mną witał. O nie, nie będę udawać, że wszystko jest okej.
-Hej-odpowiedziałam po cichu nie patrząc się na niego nawet.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   48%
Poziom Mocy:
   78%

Kelnerka skończyła leczyć drzewo i odwróciła się do przybyłych. Obrzuciła Melody chłodnym spojrzeniem po czym spojrzała już łagodniej na Somali.
- Powodzenia w podróży. - Rzekła i wróciła do zajazdu.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Przekrzywiła głowę patrząc się co robiła kelnerką i oczy jej rozbłysły, uśmiechnęła się szerzej. Podziękowała jeszcze raz za wszystko kobiecie, była taka miła i dobra. Pomachała do kelnerce kiedy ta już odchodziła, później spojrzała na koleżankę - A podróż to nie przygoda? - przekręciła głowę pytając się jej. Nie wiedziała, że podczas podróży nie można przeżywać przygód. Popatrzyła się na Wiktora a później na Melody, sowa nie wiedziała co się wczoraj w nocy wydarzyło. Podbiegła do kolegi - To ruszamy - lekko podskakiwała z radości.
Somali
Zmiennokształtny
Zmiany FizycznePrawe oko jest barwy żółtej zaś lewe zielonej.
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu ze zjawą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   45%
Poziom Mocy:
   20%

Obejrzałem się za kelnerką. Nie wiedziałem o co to w tym wszystkim chodziło, ale uśmiechnąłem się i podziękowałem za życzenie powodzenia oby się spełniło.
- Ano ruszamy. - Spojrzałem na drogę. Powinniśmy wyjść nią na główny trakt.
Poprawiłem plecak i zacząłem iść.

//zt.
Wiktor Vulkodlak
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneŚlady na plecach po ataku zjawy.
Blizna na brzuchu po ataku srebrnym ostrzem i przypalaniu.
Zmiany PsychiczneNapadowe ataki agresji.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   70%
Poziom Mocy:
   100%

-Dziękujemy i przepraszam za drzewo-odpowiedziałam kelnerce. Potem poczekałam aż Somali i Wiktor pójdą pierwsi. Chciałam iść jako ostatnia. Kiedy mnie ominęli ruszyłam za nimi.
Melody Sorenson
Regulus
Łuczniczka
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   48%
Poziom Mocy:
   78%

Poprzednia strona

Powrót do Zajazd "Biały Kruk"

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość