zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Pokój narad

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Pokój narad

Młody smok wydał z siebie te jego dźwięki.
-Ludzie to taka lekkomyślna rasa- Rzucił w eter. nie kierował tych słów do nikogo. podrapał młodego po brodzie.
-Nie liczą się z niczym i nikim. Myślą i stawiają siebie w centrum wszystkiego- Dodał odwracając głowę jednak jego wzrok skierowany był na małego smoczka.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Odezwał się, a ją przeszły ciarki. No to już chyba lepiej było jak siedział cicho. Czuła jak w jej wnętrzu rośnie panika. Obraz się trochę rozmazał. Nie! Nie mogła sobie teraz na to pozwolić.
" Uspokój się. Wdech, wydech.
Nie często słuchała tego głosu, ale teraz miał rację. Skupiła się na oddechu. Wypełnić płuca, wstrzymać oddech na moment i usunąć z organizmu dwutlenek węgla. I znów. Było lepiej. Nie mogła dać się teraz porwać emocjom.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Kierują się chęcią zysku czy to w sferze materialnej czy emocjonalnej- Kontynuował- Nie baczą na to co inni mogą myśleć czuć. Liczy się to jak oni czują, jak myślą. Stawiają siebie na czele, a inni powinni podporządkować ich woli, myśli, czynom. Kiedy tego nie robią budzi się w nich frustracja- No cóż widział to śpiąc. Widział to w jej zachowaniu. Kiedy nie dostała co chciała.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Naprawdę uważasz, że kieruje się tylko własnym dobrem? - Powiedziała jakby w eter. Powoli podniosła się i ruszyła w jego kierunku.
- Chciałam sprawić ci przyjemność. Nie dlatego, że czegoś od ciebie chcę. Widzę po prostu jak dziwnie się zachowujesz... Nie rozumiesz jak działa ciało , w którym sam się zamknąłeś. - Zrobiła to dla niego, choć zupełnie nie rozumiała dlaczego chce by jemu było dobrze. Odebrał jej najdroższą osobę w jej życiu. Zamknął ją, uniemożliwiając wyjście, a ona nadal chciała dla niego dobrze.
- Nie rozumiesz ludzkich uczuć, a próbujesz oceniać ludzi. Nie mierz ich swoją miarą. - Owszem, często działała na swoją korzyść, ale ile razy poświęcała siebie, to co miała, co czuła, by dogodzić innym? Robiła to odruchowo, bez zastanowienia i zwykle tylko na tym cierpiała, ale zawsze podejmowała się kolejnych prób ponownie.
- Przyznaję, przesadziłam. Nie dałam sobie rady z własny gniewem i bólem, ale nie zamierzam się tłumaczyć, i tak nie będziesz w stanie zrozumieć co czuje. Przepraszam cię za to i przepraszam Małego. - Patrzyła prosto w te zimne oczy mężczyzny. Była przerażona i nawet nie próbowała tego ukrywać. Głos jej drzał, tak samo jak dłonie, ale próbowała mówić spokojnie.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Zlustrował ją swym spojrzeniem. Nic nie mówił. Słuchał co ta ma mu do powiedzenia. Dopiero kiedy ta raczył skończyć, on postanowił odezwać się.
-Nie potraficie panować nad emocjami, dajecie się nimi wieść i potem myślicie, że zwykłe słowa są w stanie naprawić zło, które się zrobiło- Nie kierował tych słów bezpośrednio do niej.
-Zrobiłaś krzywdę mojemu dziecku i myślisz, że zwykłe przepraszam "bo przesadziłaś"?- Teraz pytanie kierował do niej. Stał wyprostowany, dłonie miał za plecami. Nie ruszył się z miejsca.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Wzięła głębszy oddech po jego słowach. Uśmiechnęła się słabo i ruszyła w jego stronę.
- Nie uważam, że to wystarczy. Po prostu mówię, że jest mi bardzo przykro i że żałuję. Popełniłam błąd, ludziom się to zdarza. Naprawdę nie chciałam go skrzywdzić, stał się dla mnie ważny. - Czyli jednak potrafił kochać. Nie tak ogólnie, ale widocznie kochał swoje dzieci. Jakiś ją to ucieszyło mimo totalnie beznadziejnej sytuacji.
- Nie sądzę, że zwykłe przepraszam wystarczy. Po prostu twierdzę, że nie rozumiesz jakie uczucia spowodowały, że nie byłam sobą. Ostateczna decyzja jeśli chodzi o karę należy do ciebie. Chcę po prostu żebyś wiedział, że naprawdę nie chciałam. - Podpalenie pokoju jakoś nie bardzo ją ruszało. Lord spokojnie mógł przenieść się do innego, ubrania też sobie zorganizuje, jedyną stratą były księgi, ale nie znała ich wagi. Tym co zrobiła smokowi za to naprawdę była bardzo poruszona.
Stała jakiś krok od mężczyzny, wyciągnęła dłoń w stronę smoka. Chciała go jakoś przeprosić, choć wiedziała, że jest opcja, że teraz to małe stworzenie zrobi jej krzywdę.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Tak więc ważne dla ciebie istoty krzywdzisz kiedy się wściekniesz? Od tak?- Kierował do niej pytania- To jeszcze dziecko- Tym razem jego ton był o wiele bardziej chłodny ale zarazem dało się wyczuć w nim gniew.
-Do tego od tak zniszczyłaś mój pokój, moje rzeczy i moje dzienniki- Cały czas obserwował kobietę ale nie ruszał się z miejsca.
-Obdarzyłem cię zaufaniem, dostałaś pokój, jedzenie ubrania a ty od tak niszczysz.. typowe dla ludzi, mordujecie, niszczycie do tak dla swojego widzimisię- Rzucił lekko marszcząc nos.
Smoczek widząc kobietę wydał z siebie piskliwe dźwięki i schował się za karkiem Dariusza.
-Złamałaś mu skrzydła- Nie patyczkował się aby uświadomić kobiecie jakie skutki miały jej zachowanie,
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Nie od tak... Nie panowałam nad sobą... - Nie chciała kolejny raz powtarzać, że jest jest przykro, że nie chciała by tak się to potoczyło. Miała problem, poważny. Była tego świadoma, ale nie potrafiła sobie z nim poradzić, w dodatku z dnia na dzień zdawało się, że jest coraz gorzej.
Na resztę oskarżeń nie ruszyła się z miejsca. Drżała. Nie wiedziała co ma powiedzieć. Była przerażona, ale wiedziała że to ona zawiniła, nawet jeśli na jej zachowanie miały wpływ czynniki zewnętrzne. Nie potrafiła nad sobą panować, zdarzały się momenty gdzie reagowała zupełnie bezmyślnie i irracjonalnie.
Ostatnie słowa mężczyzny sprawiły, że zrobiła się blada jak ściana. Obraz na moment pokrył się czernią, a ona wyraźnie się zachwiała, jakby miała upaść. Odzyskała jednak równowagę, mimo to padła na kolana przed mężczyzną.
- Naprawdę nie miałam tego na celu. - Te słowa wypowiedziała właściwe szeptem. Opuściła głowę i tak już została. Czuła się zdruzgotana.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Odwrócił się i spojrzał na okno i widok za nim.
-I co mam z tobą zrobić?- Zapytał jakby jej a może sam siebie? milczał po tych słowach. Nie odzywał się przez dłuższy czas.
-Za takie przewinienie powinienem cię wychłostać i to byłoby najłagodniejsze- Rzucił w eter- Za takie coś jedno wyjście śmierć- Dodał nadal stojąc tyłem do kobiety.
W tym czasie mały gad, który siedział na. jego ramieniu trochę się kręcił i wydawał te swoje odgłosy. Po tym wszystkim zapadał ponownie cisza ze strony lorda.
W końcu jednak odwrócił się w stronę kobiety.
-Mój wyrok brzmi- Zaczął patrząc na nią z chłodem- Będziesz mieszkać gorzej niż służący, będziesz miała mniej praw niż oni ale zadania te same. Masz sprzątać w zamku, w stajni i na placu. Nie wolno ci wyjść poza zamek. Jeśli jakieś pomieszczenie jest zamknięte- nie wchodzisz tam- Mówił to z pewnością ale i chłodem w głosie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Nie odezwała się na jego pytanie. Winiła się za skrzywdzenie tego malucha, pożaru nie żałowała.
- To zabij. - Uśmiechnęła się do podłogi. Na ten moment nie miała nic przeciwko. Właściwie czy było jeszcze coś, dla czego chciałaby pozostać żywa?
Uniosła głowę i spojrzała na kręcącego się gada. A temu co znów?
Z każdym kolejnym słowem Lorda jej twarz traciła kolory, a ona sama utwierdzała się w przekonaniu, że śmierć to jednak lepsze wyjście.
Powoli się podniosła i spojrzała twardo na mężczyznę. Skoro już nic nie może stracić, to co się będzie przejmować.
- Skąd taka łaska? - Uniosła brew nadal na niego patrząc.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość