zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Pokój narad

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Pokój narad

-Skąd?- Uniósł lekko jedną brew. Wziął głębszy wdech spoglądając na nią.
-Podziękuj mu- Dodał w końcu sugerując młodego smoka, który siedział na jego ramieniu. Jego smoki były bardziej obyte z ludźmi, dłużej z nimi bezpośrednio obcowały. Dariusz śnił i ingerował ale nigdy nie obcował bezpośrednio. Ufał swoim smokom całkowicie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

[alihn=justify]Zaskoczył ją. Nagle całe jej bojowe nastawienie zniknęło. Znów było jej strasznie przykro. Spojrzała na smoczka i uśmiechnęła się delikatnie.
- Dziękuję i przepraszam Cię jeszcze raz. - Po tym przeniosła wzrok na Dariusza. Nie bardzo wiedziała jak ma się zachować.
- Jak szybko dojdzie do siebie? - Jeśli mogła jakoś pomóc to chciała i to bardzo. Choć właściwe wątpiła by Darek jej pozwolił.
- I... Kogo mam zapytać o swoje obowiązki? - Nie chciała już się z nim kłócić. Głupio zrobiła, może pod wpływem emocji, ale jednak to były jej działania. [/align]
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Wyleczyłem już go ale musi przejść rehabilitacje- To zaś powinno zając od kilku dni do kilku tygodni.
-Ktoś da ci znać, raczej jednak to sam masz się w to angażować, a nie czekać aż ktoś będzie ci wydawał polecenia. Proste wstajesz idziesz zjeść z samego rana i do pracy a wieczorem wracasz spać i tak w kółko- No i jeszcze przerwa na obiad i tyle? Na co czekać?
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Naprawdę mu przykro. - Nie musiała już chyba nic dodawać. Było jasne jak słońce, że naprawdę tego nie chciała i żałuje.
- Tak, jasne... Chcę tylko wiedzieć w co ręce włożyć. - Cóż, skoro taka ma być kara... Zaczynała się uspokajać i naprawdę była wdzięczna smoczkowi. Jeszcze chwilę temu była o włos od śmierci, w dodatku sama o nią prosiła. Chyba potrzebowała lekarza... Szkoda, że w tych czasach nikogo nie obchodzą problemy psychiczne społeczeństwa.
- Ja... Pójdę już. Zapytam którąś służącą do kogo mam się udać. - Nie wiedziała jak ma się teraz zachować.
Przygryzła wargę patrząc jeszcze raz na smoka i Lorda z zakłopotaniem, po czym skinęła w ich stronę głową i szybko ruszyła do drzwi.

//zt
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Dariusz tylko westchnął. Kiedy kobieta opuściła gabinet ten spoglądał na dalekie morze. Nic nie mówił i nic nie robił przez dłuższy czas. Dopiero po kilki godzinach postanowił wyjść z pomieszczenia.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poprzednia strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości