zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Korytarze i schody

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Korytarze i schody

Obrazek

Korytarz jak większość tego miejsca jest bogato zdobiony. Na podłodze jest dywan i co kilka metrów jest miejsce, aby móc przysiąść czy to przy oknie czy pod ścianą. Schody są kamienne, ale po środku pokryte dywanem.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Koryatarze i schody

Wyszliśmy na korytarz, dopiero tutaj puściłem dłoń uczennicy - Co Ty tutaj robisz? - warknąłem do niej - To jest ostatnie miejsce, w który powinnaś się znaleźć - wziąłem głębszy oddech, żeby się uspokoić. Nerwami nic nie zdziałam, spojrzałem na nią z troską - Bjorn - rzekłem już spokojnie. Przejechałem dłonią po twarzy, pierwszy raz nie wiedziałem co mam zrobić. Martwiłem się o uczennice, a nie byłem najlepszy w okazywaniu tego.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Ciężko gojące się rany na plecach po ataku zjawy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Bjorn nie miała pojęcia o co może mistrzowi chodzić. nie było jej w wiosce kiedy wydarzyła się tragedia. Nie miała o niczym pojęcia. Spoglądała na niego nie rozumiejąc o co mu chodzi. Była całkiem wybita.
-O co chodzi-Nie patyczkowała się, wiedziała jaki Fenrir potrafi być ale to wszystko, ten jego strój, zachowanie. Co jest grane?!
Bjorn
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Czyli o niczym jeszcze nie wie, mogłem się tego spodziewać. Spojrzałem na nią - Nie wracaj do wioski - rzekłem krótko - Nie ma do czego - splotłem ręce na klatce piersiowej.Moja twarz przybrała ponury wyraz. Prędzej czy później i tak się dowie - Pomogłem w zniszczeniu i wymordowaniu osady - rzekłem to bez ogródek, nie miałem do siebie oto żalu. Przyglądałem się uczennicy uważnie - A ten tam na sali nie jest zwykłą istotą - wiedziała o mojej skazie, ale nie to co się z nią wiązało.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Spoglądała na niego nadal nie rozumiejąc co to wszystko znaczy. Jak nie ma do czego wracać? Jak pomógł zrobić coś takiego? Ciężko było jej to pojąć.
-To czym jest?- Zapytała patrząc na niego nadal z niezrozumieniem ale i determinacją dowiedzenia się tego wszystkiego.
-I dlaczego mówisz o tym jakby to było nic takiego?- dodała już wyrzutem, nadal jednak nie do końca wierzyło w jego słowa.
Bjorn
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Rozejrzałem się czy na pewno nikogo tutaj nie ma - Żmij - rzekłem - Sylvan go uwolnił jednocześnie pozbawiając siebie życia - nie do końca w to wierzyłem. Na dalsze słowa kobiety, nie wzruszyłem się - Prędzej czy później i tak to by się stało - to było nieuniknione Lord prędzej czy później zostałby uwolniony. W tej chwili chciałem, żeby mnie znienawidziła byłoby to dla niej zdrowsze niż może się to obecnie wydawać. Z powrotem stałem się oziębły odpychając do siebie jakiekolwiek uczucia.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Słuchała go z uwaga i trudno było jej w to wszystko uwierzyć.
-Nie musiało to się wydarzyć- Powiedziała patrząc na niego. Jakoś trudno było jej przełknąć tę pigułkę. Bjorn była dość porywcza nie zawsze ale tego było za dużo. Strzeliła mu liście w twarz.
-Jak możesz tak mówić!- Rzuciła zaraz po tym czynie czy chciał czy nie przytuliła go.
Bjorn
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Nie odparłem nic na jej słowa. Odczułem uderzenie uczennicy, co spowodowało odwrócenie mej twarzy w bok. Spojrzałem na nią ozięble - Nic w tym dziwnego - odparłem ozięble. To co zrobiła później było sprzeczne z tym co uczyniła wcześniej. Jednak nie odwzajemniłem uścisku. Niech lepiej stąd odejdzie z nienawiścią do mojej osoby.
- Bjorn - zacząłem - Odejdź stąd - rzekłem stanowczo, sobą się nie przejmowałem. Miałem tutaj jeszcze kilka spraw do załatwienia a ona nich się lepiej trzyma od tego miejsca z daleka.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

-Dlaczego to robisz?- Zapytała patrząc się na Fenrira z uwagą. Ten oczywiście średnio chciał tłumaczyć cokolwiek. Nie ruszyła się tylko patrzyła na niego z determinacja w spojrzeniu. Zawsze to robił, tylko czemu znowu.
Bjorn
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Eh... Uparta jak zawsze, wziąłem głębszy oddech - Co? - spojrzałem w oczy uczennicy. Nie do końca wiedziałem o co jej chodzi, mogłem się tylko domyślać. Zacząłem się zastanawiać czy Darkowi nie uszło moje zachowanie na sali i nie daj Boże czy mnie widział z nią. Wtedy mogłaby mieć kłopoty z tego powodu. Zdenerwowałem się.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Następna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość