zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Stajnie

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Stajnie

Prychnęła tylko na jego odpowiedź, właściwe to czego mogła się spodziewać. Sama powiedziała, że jest gościem, sama zasugerowała, że jest tu z własnej woli.
- Jak widać nie tylko mnie ugoszczono bez pytania o zdanie. - Sprostowała wcześniejszą wypowiedź. Pogłaskała jeszcze raz konia i odsunęła się od bramki.
- Do zobaczenia, wpadnę tu jeszcze. Miło było poznać. - Posłała mężczyźnie przyjazny uśmiech, zupełnie ignorując jego wcześniejszy ton. Nie była to jego wina. Po tym wróciła do ogrodu i skierowała się do głównej sali.

//zt
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Dotarła do stajni dosłownie w kilka minut. Nadal myślała o tej służące. Mimo wszystko nie mogła brać na siebie ciężaru jej problemu. Chciała jej pomóc, ale nie może jej zmusić do żadnego działania, kobieta zrobi co chce. Erin może jej jedynie spróbować pomóc, albo doradzić.
Rozejrzała się w środku szukając stajennego. Miała nadzieję, że trafi na tego co ostatnio.
Podeszła do jednego z koni, ten chyba należał do Lorda. Uśmiechnęła się i pogłaskała zwierzę.

21 kwi 2019, o 20.29
W stajni nikogo nie było, ale tylko przez chwilę. Zaraz pojawił się jakiś chłopak, tego nie kojarzyła. Posłała mu uśmiech i odsunęła się od boksu, nie chciała oberwać za dotykanie koni Lorda.
Nie pozwolono jej zająć się końmi, ale gdy chłopak je oporządzał, ona posprzątała kilka boksów i uzupelniła w nich wodę. Była już zmęczona więc po skończeniu pracy pożegnała się z chłopakiem i ruszyła spowrotem do ogrodu. Szykowała się kolejna już noc na korytarzu.

//zt
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Po ukończeniu pracy przyszedłem do stajni odwiedzić wierzchowce, dawno mnie u nich nie było przez co je zaniedbałem. Wypuściłem Blackiego z boksu a ten stanął koło mnie kładąc łeb na mym barku - Witaj - pogłaskałem rumaka - Masz ochotę na przejażdżkę? - zapytałem idąc po ogłowie. Nie martwiłem się czy koń gdzieś ucieknie czy pobiegnie jeśli go nie będę trzymał za kantar. Blacki szedł za mną jak pies, było mądrym, spokojnym wierzchowcem.
Założyłem mu prawidłowe ogłowie z wędzidłami oraz lejcami. Dosiadłem rumaka nie zakładając mu siodła, dałem mu znak lekkim szturchnięciem łydkami. Wyjechaliśmy z dziedzińca kierując się nad rzekę.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Ciężko gojące się rany na plecach po ataku zjawy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Dariusz zaiwanił się w stajni i zabrał się za przygotowanie koni. Na tę wycieczkę wybrał Niezwyciężonego oraz Mgłę. Oba konie powinny dobrze ze sobą współgrać. Czas dla Dariusza nie był ani trochę ważny. Lubił czasem porobić tak zwyczajne rzeczy. Wyprowadził konie kiedy te były już gotowe.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Do stajni weszła z zamku, nie szła przez ogród. Bycie służbą miało swoje plusy, poznała zamek i potrafiła wybrać często najkrótsza drogę do różnych jego części.
Rozejrzała się za Dariuszem i podeszła do niego.
- Co cię naszło na wycieczkę ze mną? - Pogłaskała jednego z koni i posłała do mężczyzny zaciekawione spojrzenie. Zaskoczył ją i to kilkoma rzeczami na raz. Nie żeby jakoś narzekała, ale czuła się teraz jakoś dziwnie.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Nie zapominaj się- Upomniał, nie pamiętał aby dał jej zgodę mówić do siebie na "ty". Zaraz potem oboje byli na placu.
-Umiesz jeździć- coś tam mu światło, ze coś takiego chyba mu mówiła. Sam wsiadł na Niezwyciężonego.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Zadowolony z tego jak to się skończyło wraz z Erin wjechał do stajni. Tam zasiadł pierwszy i potem zdjął kobietę, która postawił na ziemi. Objął ją w pasie i przysunął do siebie. Spoglądał w milczeniu na jej twarz.
-Porozmawiamy w pokoju, nie baw się za długo- Dodał i złożył na jej czole lekki pocałunek i ruszył do wyjścia. Służący zabrał konia i zabrał się do ogarniania go.
Dariusz przy wyjścia zatrzymał się na moment i położył dłoń na framudze. Odwrócił się patrząc się na rudą- Nie zawiedź mnie- Rzucił z chłodnym spojrzeniem i wyszedł. Skierował się do siebie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Nie ruszała się, ani też nic nie mówiła. Stała tak i patrzyła mu w oczy, może przez moment było w nich widać podziw, ale raczej starała się mu tego za bardzo nie okazywać, dlatego jak szybko się pojawiło, tak szybko zniknęło.
Gest był tak miły, że jego kolejne słowa i spojrzenie jakie jej posłał wydawały się nie tyle chłodne, co wręcz lodowate. Poczuła jak po plecach przechodzi jej dreszcz. Nawet nie do końca wiedziała czego Lord od niej oczekuje.
Gdy zniknął w przejściu, ona ruszyła do wyjścia z drugiej strony. Wyszła do ogrodu i skierowała się spowrotem tam, gdzie zakładała ten mały ogródek ziołowy. Chciała zrobić ten płot i wrócić do pokoju Lorda.

//zt
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Cieszyła się, że stajnia tu jest tak dobrze wyposażona. Była pewna, że Jibrilowi będzie tu wygodnie. Zaczepiał ją trochę po drodze, ale widać było, że jest zmęczony. Odpoczynek dobrze mu zrobi, jednak najpierw musiała go trochę ogarnąć. Na miejscu wybrała mu jeden z pustych boksów i oporządziła stworzenie. Została po tym jeszcze chwilę, obserwując szykującego się do snu hipogryfa i biegającego radośnie po stajni psa.
Przywołała Rema, który jednak zaintrygowany nowym otoczeniem, zareagował dopiero za drugim poleceniem. Chwyciła smycz i wyszła ze stajni. Przeszła się z nim po ogrodzie i weszła do zamku.

//zt
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Rozmawiała trochę ze służkami. Zdecydowała już kto ma zająć się jej suknią i pomóc w przygotowaniach. Do ślubu już niedaleko, mieli tu jednak sporo uzdolnionych kobiet.
Dowiedziała się też mniej więcej jak ma wyglądać dekoracja i nawet wprowadziła pewne poprawki.
Weszła do stajni i od razu usłyszała znany sobie dźwięk. Uśmiechnęła się i podeszła do boksu Jibrila. Pogłaskała go i pocałowała nad dziobem. Rem cały dzień podążał za nią, chodził też przy nodze i nie mogła mu nic zarzucić. Teraz dała mu czas by pobiegał sobie po stajni, w końcu potrzebował też trochę ruchu.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości