zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Kuźnia i warsztat kuśnierski

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Kuźnia i warsztat kuśnierski

Może to i miły gest ze strony mężczyzny ale dziewczynie nie było aż tak zimno w tym momencie. Była targane różnymi emocjami. Do tego musi przebywać z kimś kto zadał im wszystkim taki cios.Po jakimś czasie spoglądała na to co robił Fenrir ale nie miała zamiaru odzywać się. Czuła sie zmęczona i obolała.
"Na­wet ko­wal włas­ne­go lo­su zap­rzes­ta­nie prac, nie mając warsztatu"
Obrazek
Iseret Zahra
Straż
Pustynna Burza
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Odstawiłem młot siadając przy stole z narzędziami. Wziąłem osełkę, zacząłem ostrzyć stępione ostrza groty strzał czy sztylety. Musiałem przykładać ją pod odpowiednim kątem, żeby czasem zamiast naprawić nie zepsuć bardziej.
Skaza lśniła zieloną barwą - Jesteś głodna? - rzuciłem nie odkrywając się od zajęcia. Zerknąłem kątem oka na dziewczynę upewniając się czy jest z nią wszystko w porządku.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Ciężko gojące się rany na plecach po ataku zjawy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Nie wydawało się aby kobieta miała ochotę ruszać się ze swego miejsca. Siedziała cicho i obserwowała tylko co robi Fenrir bez komentowania. Nie wiedziała co tutaj robi. Nikt nic jej nie powiedział. Czuła sie w tym wszystkim zagubiona. Na jego pytanie nic nie odpowiedziała. Ciężko było jej wydusić słowo po to co się stało. To wszystko było dla niej tak świeże.
Obrazek
Iseret Zahra
Straż
Pustynna Burza
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Po obserwacjach kobiety dołożyłem wszystko co miałem w rękach. Dorzuciłem drewna do pieca, po czym wyszedłem z kuźni. Powróciłem z niewielką ilością jedzenia.
Widząc, że na dworze jest już ciemno. Postawiłem wiadro na stole obmywajac się przed wyjściem z kuźni. Wiedziałem, że co jakiś czas będę musiał tutaj wracać aby ogień nie wygasł. Założyłem górną część ubioru, podszedłem do dziewczyny spakowałem jedzenie do torby i biorąc Iseret na ręce opuscilem pomieszczenie.
Skierowałem się do swojego pokoju.
Z.t.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Nie wykazywała żadnego entuzjazmu i tylko cały czas obserwowała. Nie podobało jej się fakt, że ten bez pytania od tak wziął ją na ręce. Odczuwała w tym monecie większy strach niż jakieś bezpieczeństwo. Nie mogła mu się jednak oprzeć i dała się wynieść.
Obrazek
Iseret Zahra
Straż
Pustynna Burza
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Będąc już w kuźni zabrałem się do pracy. Konserwacja broni nie była moją dobrą stroną ale dbałem o nią jak mnie nauczono. Spojrzałem na talerz na którym znajdowało się jedzenie. Nie miałem ochoty na nie.
Przetarłem ręką czoło z potu, tutaj było dla mnie za ciepło. Zdjąłem górną część ubioru, chociaż trochę było lżej. Chociaż wciąż było mi gorąco pracowałem dalej.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Minęło kilka dni i wszystko czego potrzebowałeś z narzędzi do kuśnierstwa już miałeś. To co brakowało byleś w stanie samemu wykonać. w pracach miała pomagać ci Iseret, która wróciła już do zdrowia.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Mężczyzna zszedł do kuźni i od razu skierował się do Fenrira.
-Masz wykonać dla mnie siodło, ma być wygodne abym to długie podróże mógł robić i pojemne juki- Powiedział patrząc się na Fenrira.
-Ma być wykonane jak najszybciej- Czas się dla niego liczył. Nie miał zamiaru siedzieć tylko w zamku. Latając na smokach też nie będzie mógł poznać życia prostych ludzi, a to trochę go ciekawiło.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Robiłem obróbkę skór kiedy akurat przyszedł Jegomość. Skłoniłem się widząc Lorda - Dzień dobry - rzekłem spokojnie.
- Powinno być gotowe za dwa dni - od razu zacząłem przeglądać skóry - Jeszcze tylko prosiłbym o wymiary konia - wyciągnąłem spod sporej sterty najlepszej jakości skórę jaką obecnie posiadałem. Przygotowałem wszystkie narzędzia oraz miejsce, jak tylko dostanę potrzebne informacje od razu wezmę się do pracy.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

-To świetnie- Odrzekł z zadowoleniem- Masz tutaj są wszystkie wymiary- Czy wszystkie Fenrir potrzebował to już była inna sprawa. Dariusz wolał jednak zabezpieczyć się i dać wszystko co może być potrzebne.
-Jak skończysz możesz iść wybrać sobie konia w nagrodę- Te już przybyły do zamku i było ich trochę. Sam skinął ci głową i poszedł dalej.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość