zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Kuźnia i warsztat kuśnierski

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Kuźnia i warsztat kuśnierski

Jedno z większych pomieszczeń, które znajdują się tylko piętro wyżej niż lochy. Przez malutkie okna dociera tutaj światło słoneczne. Tutaj znajduje się wielki piec do przetapiania metali od żelaz po srebro. Obok niego znajdują się maszyny potrzebne do podgrzewania zamkowych podłóg. Z drugiej strony jest wszystko co kuśnierzowi jest potrzebne do pracy.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Kuźnia i warsztat kuśnierski

Będąc już w środku rozejrzałem się po wnętrzu, było dość ciemne tylko przez małe okno wpadały smugi świtała. Przeniosłem wzrok na piec, nie było nigdzie drewna abym mógł go rozpalić. Poszedłem po opał, nie było mnie dłuższą chwilę. Przytargałem za sobą wielki wóz z drzewem. Ściągnąłem górną część ubrania i zabrałem się za rąbanie. Gdy już skończyłem rozpaliłem piec a także maszyny grzewcze.
uporządkowałem wszystkie narzędzia i zabrałem się do pracy.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Ciężko gojące się rany na plecach po ataku zjawy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Do kuźni nazajutrz została przyprowadzona osoba. Była to kobieta, która mogłeś znać z wioski. Była w nie najlepszym stanie. opatrzono ją dość pobieżnie.
-Masz pomoc od lorda- Powiedział jaszuroczłowiek i wyszedł zamykając za wami drzwi.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Gdy drzwi do kuźni się otworzyły spojrzałem w tamtym kierunku. Uniósłem zdumiony brwi do góry widząc znajomą twarz z osady i jaszczuroczłeka.
Mruknąłem pod nosem nie przerywając obecnej czynności - Dobrze - rzekłem.
Po czekałem aż sługa odejdzie, wytarłem dłonie podchodząc do kobiety - Potrzebujesz czegoś? - zapytałem stojąc obok niej. Jednak sam po chwili wyszedłem z warsztatu wracając z wiadrem wody i z rzeczami medycznymi.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Wszystko to działo się bardzo szybko. Była w wiosce, płomienie, walka i... zdrajcy. To zabolało ja najbardziej. Nigdy by nie przypuszczała, że Dowódca zdradzi własnych ludzi. Zresztą nie tylko on. Ciężko było jej to wszystko zrozumieć. Spojrzała na Fenrira ale zaraz potem odwróciła spojrzenie i nie odpowiedziała mu. Usiadła i rozejrzała się po całym pomieszczeniu. Wszystko ją bolało.
"Na­wet ko­wal włas­ne­go lo­su zap­rzes­ta­nie prac, nie mając warsztatu"
Obrazek
Iseret Zahra
Straż
Pustynna Burza
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Przelałem trochę wody miski. Nie przejąłem się zachowaniem Iseret, bez jej zgodny zacząłem dokładniej opartywac jej rany. Najpierw je przemyłem czystą wodą a później dokładnie opatrzyłem.
Byłem przygotowany na ewentualny jej atak chociaż jej stan zbytnio nie pozwalał. Nie traciłem czujności, najgorsze co może być to zlekceważyć przeciwnika. Po wszystkim chwyciłem za jakieś naczynie wlewając do niego wodę, postawiłem je blisko pieca ale nie za blisko, żeby woda się w nim zagotowała.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Kobieta nie miała zamiaru rzucać się na mężczyznę. Nie miała nawet tyle siły. Nie podobało jej, że Fenrir ją dotyka ale ciężko było się jej mu opierać. Czuła się zdradzona i bardzo dotknięta. Najpierw Liadon a teraz on. Żałowała, że nie dołączyła do innych członków wioski.
-Dlaczego- Rzuciła nie patrząc się na niego.
Obrazek
Iseret Zahra
Straż
Pustynna Burza
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Woda w międzyczasie zdążyła się zagotować. Podałem Iseret ciepłą wodę wraz ze szmatką aby się nie popatrzyła od naczynia.
Westchnąłem patrząc się na dziewczynę, byłem nie wzruszony tym pytaniem - Z dwóch powodów - rzekłem spokojnie powracając do zajęcia sprzed przybycia kobiety. Nie miałem ochoty ani zamiaru wydawać się w dalszą dyskusję.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Kobieta nie miała zamiaru z nim rozmawiać. Była dobita tym wszystkim. Nie pytała go jakie to powody. Nie chciał już wiedzieć. Przeniosła się pod ścianę i oparła głowę o kolana. Nie miała ochoty robić cokolwiek. Nie zależało jej już.
Obrazek
Iseret Zahra
Straż
Pustynna Burza
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Zerknąłem na to co robi Iseret, ponownie zostawiłem swoje zadanie. Wziąłeś krzesło stawiając koło niej a na nim ciepłą wodę, podszedłem do swojego górnego ubioru i odczepiłem z niej futro.
Stanąłem na przeciwko kobiety odkrywając ją futrzaną peleryną. Pamiętałem, że nie przepadała za zimnem.
Pochwyciłem młot. Podszedłem do kowadła stojącego koło wielkiego pieca. Zacząłem naprawiać popsutą broń.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Następna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość