zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Sala jadalna i balowa - Miejsce ucztowania po ślubie

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Sala jadalna i balowa

Jadł kiedy ta mówiła. Dopiero po zadaniu pytania przestał. Nic nie mówił. Spoglądał na swój talerz.
-Nie ma takich jak ja- W końcu odezwał się- Emocje przynoszą tylko kłopoty i pokazują słabość- Dodał nie patrząc się jednak na kobietę,
-Smoki to moje twory, Rake'sha to moje twory. Zrobiłem błąd dając wolną wolę, ucząc i pożałowałem tego- Odłożył sztućce na blat-Nie mam ochoty o tym teraz mówić- dodał wstając- Zjedz, służba przyniesie ci eliksiry- Dodał odchodząc od stołu. Nie zjadł swojego śniadania.
-Tylko wróć- dodał odchodząc.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Pod tym względem chyba nigdy się nie dogadają. Westchnęła i spojrzała na swój talerz.
- Emocje są prawdziwą siłą. To one motywują do działania, sprawiają, że stawiane cele są szczere. Bez nich nie można być pewnym, czy rzeczywiście się czegoś chce. - Widząc jego reakcję, chwyciła go za dłoń. Może nie powinna tak się rozgadywać na ten temat. Wiedziała, że pewnie nie zrozumie tego gestu, ale chciała go jakoś wspierać.
- A może to nie był błąd, nie wiesz co stałoby się, gdybyś postąpił inaczej. Ale dobrze, nadal chciałabym o tym posłuchać, jednak tylko jak ty będziesz mieć na to ochotę. - Pewnie się nie doczeka. Cóż, trudno. I tak w ten sposób nic by z niego nie wyciągnęła.
Wstała gdy i on to zrobił, nadal nie puściła jego dłoni. Musieli teraz wyglądać naprawdę dziwnie dla służby. W końcu chyba nikt nie okazywał mu tu uczuć, a ona nawet w tym momencie nie udawała.
- Powinieneś zjeść. - Pewnie go nie przekona, ale może on do tego nie przywykł, jednak ludzie ciało potrzebowało jedzenia. Zrobiła krok do przodu i go przytuliła, już i tak cały zamek huczał o tych zaręczynach.
- Wrócę, obiecuję. - Dopiero po tym się odsunęła i pozwoliła mu odejść. Odprowadziła go kawałek wzrokiem i usiadła by skończyć posiłek.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Spoglądał na nią w milczeniu. Była jedną śmiertelną osobą, która w tym zamku w ten sposób zachowuje się względem niego. Spoglądał na nią i słuchał. Było to miłe ale on sam żadnego gestu nie odwzajemnił. W końcu jednak poszedł. Będąc przy wyjściu lekko kątem ust uśmiechnął się na ostanie słowa kobiety. Ta jednak nie mogła tego dostrzec.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Po zjedzeniu musiała jeszcze chwilę poczekać, nim ktoś pojawił się z eliksirami. Poprosiła jeszcze o jakieś krakersy czy coś w tym stylu i wyszła pochłaniając jednego z nich.
Była umówiona z Jonem na dziedzińcu. Musiała jeszcze wstąpić po torbę do pokoju, bo oczywiście o niej zapomniała. Szybko tam ruszyła i nawet nie zarejestrowała czy Lord tam był. Chwyciła torbę i pelerynę i zaraz znów znalazła się pod salą jadalnią. Stamtąd ruszyła wąskim przejściem, którym uciekła podczas ataku, do ogrodu.

//zt
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Re: Sala jadalna i balowa - Miejsce ucztowania po ślubie

Sala została przystrojona i przygotowana na przybycie gości weselnych.

Obrazek
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Wyszliśmy z ogrodu i wkroczyliśmy do sali. Zrobiła na Dariuszu nie małe wrażenie. Nie spodziewał się aż takiego wystroju. Było klimatycznie. Wszedł wraz z Erin tym samym zapraszając innych aby weszli do środka, zajęli meiejsca i zaczęli już ucztować.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Weszła z Dariuszem i uśmiechnęła się szeroko na widok sali. Z przepychem, ale podobało jej się. Nie zauważyła też kwiatów, o których usunięcie prosiła z widzianych wcześniej dekoracji.
- Nie mamy przygotowanego pierwszego tańca. Mam nadzieję, że potrafisz mnie poprowadzić, bo z tańca towarzyskiego znam jedynie podstawy. - Stanęła na palcach i szepnęła mu do ucha. Nie opuszczał jej jednak dobry humor. Sama się tak nastawiła i zadziałało, naprawdę cieszyła się z tego ślubu, jakby wcale nie był ustawiony. Lepiej tak niż depresja, więc nie zamierzała narzekać. Ten związek pewnie jeszcze nie raz da jej w kość, więc nie chciała sama się dołować.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Może nie było tego jakoś widać ale jakoś tak cały ten klimat i to wszystko jakoś wpłynęło na nastój Dariusza. Miał dobry nastrój.
-Będzie co będzie- Powiedział cicho, a następnie cofnął się o dwa kroki i skłonił przed Erin wyciągając do niej dłoń. Kiedy ta chwyciła go z nią zbliżył się do niej, jedna dłoń kładąc na jej tali. Zaczął prowadzić ja do muzyki. Jeden z plusów bycia długowiecznym, jest wiedza, a to jak ludzie tańczą widział nie raz przez milenia.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Czy ją to uspokoiło. Nie bardzo. Ale czy denerwowała się jakiś bardzo wcześniej? Też nie. Dlatego bez wahania chwyciła go za dłoń i pozwoliła się prowadzić. Muzyka zaczęła grać w idealnym momencie. Taniec może nie był jakimś arcydziełem, ale tańczyli poprawnie i płynnie, po prostu nie było to nic nadzwyczajnego. Żadnego podrzucania, czy innych kombinowanych ruchów.
Dariusz w opinii Rudej tańczył dobrze i prowadził ją na tyle pewnie, że nie martwiła się o to, czy zaraz nie podepcze go po stopach. Złapała się na tym, że na moment zupełnie zapomniała o obecnych tu ludziach. Szybko jednak otaczający ich tłum przypomniał o swojej obecności.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Po skończonym tańcu lekko skłonił się Erin.
-Można się już ulotnić?- skierował pytanie do kobiety. cicho i dyskretnie. Po prostu nie miał ochoty siedzieć w tłumie ludzi, którzy tylko łypią na jego majątek i darmowe żarcie i picie.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość