zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Sala jadalna i balowa - Miejsce ucztowania po ślubie

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Sala jadalna i balowa

Skierował się wraz z kobieta do sali jadalnej. O tej porze nie było tutaj za dużo służby czy bywalców. lord zasiadł przy jednym ze stołów. Nie zamawiał nic, służba już wiedziała co Dariusz lubuje na śniadania.
-A ty co chcesz?- Zapytał Erin kiedy ta zasiadła.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poszła z nim do sali. Dziwnie się czuła, widząc, że dziewczyny wchodzą do kuchni i wychodzą, a ona siada przy stole i nie pracuje z nimi. Nie było to nieprzyjemne uczucie... Ale dziwne.
- Jajecznicę i grzanki. - Odpowiedziała na pytanie mężczyzny i poczekała aż służba odejdzie.
- Jaka jest moja rola? Mam udawać zakochaną? - Dobrze by było jakby dogadali się co do specyfiki... Tego całego przedstawienia.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Kiedy służba odeszła Lord spojrzał na Erin. Wysłuchał jej słów i pytania.
-Masz być posłuszna, na wystąpieniach publicznych masz być moją lubą być przy mnie i pokazywać jak bardzo jestem dla ciebie dobry- Zastanowił się- tak masz dobrze udawać zadowolona i zakochaną- Przytaknął bo to na to raczej wszystko schodziło.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Zaśmiała się cicho rozbawiona i oparła głowę o jego ramię. Przymknęła na chwilę oczy i odezwała się.
- Bądź dobry, nic nie będę musiała udawać. - Przecież mogli żyć ze sobą w zgodzie. Lubiła z nim rozmawiać, jak chciał to potrafił być miły.
- Więc mam po prostu łagodzić twój wizerunek i wzmacniać poczucie zaufania u innych? - To nie było trudne. Wiedziała jak udawać zadowoloną i zauroczoną, nie było to dla niej IC skomplikowanego.
- Chciałabym choć częściowo nie musieć udawać. - Odsunęła się i nachyliła trochę nad stołem. Wcisnęła się między blat a niego i znów go pocałowała. Po tym posłała mu promienna uśmiech. Nie sposób było zgadnąć, czy udaje, czy rzeczywiście ma tak dobry nastrój.
- Czy możesz mi obiecać, że przez okres mojej nieobecności Malina będzie bezpieczna? Pamiętasz? Ta służka w ciąży... Chciałabym by to ona przygotowała mnie do ślubu. - Jasne było, że sama nie da rady. No i pewnie więcej służek będzie pomagać, ale to te dziewczynę chciała jako te główną. Z resztą do samej ceremonii była masa rzeczy do przygotowania.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Przecież jestem- spojrzał na kobietę, pozwolił w końcu pójść do miasta czyż nie?
Odwzajemnił jej pocałunek i spoglądał na jej twarz. Nic jednak nie mówił. Ta służąca nie obchodziła go ani trochę, więc czemu jej an tym zależało?
-Czemu ona?- Cały czas spoglądał na nią.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

- Więc tak trzymaj. - Póki co to naprawdę nie miała na co narzekać. Jeśli tak ma zostać, to nawet cieszyła się na ten ślub.
- Wiesz... Między ludźmi budują się więzi. Komuś się ufa bardziej, komuś mniej, kogoś lubisz, kogoś nie. Mi się akurat rzadko zdarza z kimś nawiązać jakąś glebszą więź, więc te, które mam są dla mnie ważne. - Nie była pewna, czy to dla niego jasna odpowiedź. Ludzie rozumieli to zwykle instynktownie, ale jemu wytłumaczenie czegoś, nad czym właściwe nigdy się nawet nie zastanawiało, nie jest takie proste.
- Z resztą jest w ciąży. Nawet jeśli to nie moje dziecko, to od kiedy nasza relacja jest bliższa i u mnie pojawił się jakiś tam instynkt macierzyński. Trudno wytłumaczyć to zjawisko, ale u niektórych zwierząt też tak jest. - Uśmiechnęła się. Nie była psychologiem i wiele rzeczy, nawet tych które sama odczuwała, nie do końca mogła zrozumieć.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

[-Niech będzie- Aż dziw, że Dariusz pozwolił an tyle i zgodził się. Sam jednak uważał to za zbędne i kto nie pracuje to nie je było prostą dla niego oczywistością.
-Ale ty będziesz ponosić za nią odpowiedzialność- Rzucił w końcu zawsze musi być "ale"- i jej bachora- Dorzucił jakby od niechcenia. Jedzenie zostało podane.
-Chcesz mieć dziecko?- Po chwili namysłu zapytał Lord.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Jej twarz rozjaśnił uśmiech, a ona niemal rzuciła mu się na szyję. Sama nie mogła uwierzyć, że udało jej się tyle ugrać w przeciągu zaledwie dwóch dni. Czyżby zmiana jej pozycji powodowała też zmianę w jego nastawieniu? A może chodziło o coś innego?
Gdy podali jedzenie, skinęła głową do służki i zabrała się za konsumowanie tego.
Lord nie mógł wybrać lepszego momentu na to pytanie. Zakrztusiła się jajecznicą i zaczęła kaszleć, a w jej oczach pojawiły się łzy. Po chwili udało jej się złapać oddech i spojrzała na niego z wyrzutem. Zaraz jednak jej twarz przyjęła normalny wyraz.
- Kiedyś pewnie tak, ale na obecną chwilę chyba nie bardzo nadawałabym się na matkę... I chyba wolę zwierzęta od dzieci. - Napewno nie była gotowa na dziecko. Z resztą z kim? Z nim? Jakoś sobie tego nie wyobrażała. No i czyje to będzie wtedy dziecko? Sylvana... Bo w końcu geny... Czy jednak coś w tym przypadku zadziała inaczej i będzie to dziecko jakiegoś tam Przedwiecznego? Chyba nie chciała o tym myśleć, bo przy okazji w jej głowie pojawiały się tez myśli dotyczące innych aspektów zajścia w ciążę.
- A jak już mówimy o dzieciach, jak się czuje Mały? - Martwiła się, podwójnie, w końcu to ona zrobiła mu krzywdę.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Jadł normalnie i ze spokojem, nawet wtedy kiedy dziewczyna się zakrztusiła. Spojrzał na nią kątem oka.
-Po prostu tak to wywnioskowałem po całej tej gadaninie o ciąży, dzieciach i instynkcie macierzyńskim- Sam nie wiedział jak miałby do tego podejść. było to dla Lorda rzeczą jak an obecną chwile dość... abstrakcyjna ale kto tam wie.
-Całkiem dobrze, obecnie nie ma go w zamku- Uprzedził potencjalne dalsze pytania.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Pokręciła głową, rozumiała jednak, że mógł nie zrozumieć. Ludzcy mężczyźni mają problem ze zrozumieniem tego fenomenu, a co dopiero on.
- Instynkt macierzyński nie tyczy się wyłącznie matek. Pojawia się u większości kobiet po pewnym wieku, gdy w ich otoczeniu jest jakieś bliskie im dziecko. Wiesz, ciotki, kuzynki, a w moim przypadku jest to dziecko kobiety z którą powiedzmy się zaprzyjazniłam... To prawie jakbym była ciotką. - Niektóre kobiety to miały taki instynkt to wszystkich dzieci, czego akurat Erin nie rozumiała.
- A u ciebie? Jak to wygląda z tym, że masz dzieci... Czy nazywasz tak po prosty swoje twory? - Jedni byli nazywani tak, drudzy tak. Ciekawilo ją czy różnicą jest tu ich pochodzenie, czy może po prostu jakaś tam sympatia Lorda, a może stopień udania się tworu?
- Cieszę się. - Wątpiła, że da jej go zobaczyć, więc nawet nie dopytywała. Uśmiechnęła się jedynie i kontynuowała jedzenie.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości