zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Ogród - W wiecznie zielonym ogrodzie odbędzie się ślub

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Ogród - W wiecznie zielonym ogrodzie odbędzie się ślub

Naprawdę nie sądziła, że to zadziała. Jej różdżka spoczywała w torbie a to przecież był zwykły kij, który jeszcze parę minut temu kopnęła! Mało tego, poleciał taki strumień, że omal nie straciła równowagi. Kaptur zsunął jej się z głowy ukazując tym samym gadzi, kolorowy łeb. Zamurowało ją, na tyle, że nie zareagowała gdy z wozu wyskoczył właściciel. Nie zdążyła się nawet odezwać gdy ten wytrącił jej badyla z rąk. Jak on śmiał ją zaatakować! Osłoniła się dłońmi gdy rzucał kolejne zaklęcie, odruchowo wypowiedziała protego. Pewne nawyki zostają.
Anisse
Kurdupel
Czarodziej
Zmiany FizyczneKolorowe łuski pokrywające całe ciało, bardzo niski wzrost.
Zmiany Psychicznekoszmary
bóle migrenowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   80%

Badyl poleciał gdzieś w stronę służby, która krzątała się po ogrodzie w związku ze zbliżającą się ceremonią. Wtedy to też zostało zwrócone baczniejsze spojrzenie na to co dzieję się przy wozie.
Zaklęcie czarodzieja zaś poleciało w stronę stworzenia związując je, choć niezbyt dokładnie. W zasadzie tak na chwilę, na jedną turę będzie unieruchomione, ale później może się z lin łatwo wyplątać.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

W momencie kiedy rzuciłem zaklęcia nie zwróciłem uwagi na to że ktoś się tym zaczął interesować. Dopiero gdy cały mój założony plan się udał zorientowałem się że przykułem czyjaś uwagę. Zrobił mi się wtedy głupio bo raczej nie chciałem podpaść właścicielowi włości. Więc gdy drugi z czarów trafił stworzenie podszedłem do niego sprawdzając jak mocno więzy się trzymają oraz czy nic nie zrobiłem temu czemuś. Swoją drogą z przyjemnością dowiedział bym się co to takiego i wszystkiego na jego temat.
- Nie zamierzam Ci zrobić krzywdy i jeśli nie zamierzasz się rzucać rozwiąże cie.- Powiedziałem zaraz po tym gdy zobaczyłem że węzy wcale jakieś mocne nie są. Dlatego postanowiłem chociaż w tej sytuacji udawać że to ja jestem na wygranej pozycji.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   87%

Liny oplotły jej ciało w uścisku niczym wąż. Odruchowo zaszamotała się i poczuła pewien luz. Przestała się szarpać a za to zręcznie poruszać dłońmi by się oswobodzić z pułapki. Gałgan jeden nawet nie potrafił dobrze zaklęcia rzucić. Co za upokorzenie przegrać z kimś takim.
Przez to całe zamieszanie Anisse nie miała nawet kiedy spostrzec, że ich potyczka ma obserwatorów.
Syknęła gdy Razjel podszedł bliżej, zdecydowanie za blisko. Niewiele myśląc, działając bardziej instynktownie pochyliła się do przodu by ugryźć go w wysuniętą rękę, którą chciał niby ją rozwiązać. Nie pozwoli by jakiś obcy ją dotykał bez jej osobistej zgody naruszając jej prywatność. Jeśli jej się to udało zaraz jednak go puści, obrzydzenie weźmie górę.
Anisse
Kurdupel
Czarodziej
bóle migrenowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   80%

Wpuściłem przodem Wiktora do ogrodu, później ruszyłem za nim - Wybierz sobie miejsce - rzekłem spokojnie czekając aż chłopak się zdecyduje.
Obserwowałem otoczenie teraz już bardziej z przyzwyczajenia niż z obawy. Rozglądałem się ukradkiem za Zachem czy na pewno będzie chciał go "uratować". Kiedy młodzik podjął decyzję stanąłem niedaleko niego pilnując czy nic mu do głowy nie strzeli.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Ciężko gojące się rany na plecach po ataku zjawy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Chłopak cały czas szedł z animi. Nie miał zamiaru spuszczać oka z Wiktora. Nawet jeśli ten będzie miał inne zdanie. Widząc jak ci zajmują jakieś tam miejsca, Zachary zajął te jak najbliżej Wiktora. Po tym całym ślubie będzie chciał zabrać go z tego zamku jak najszybciej.
Zachary Charkov
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Czy udało jej się ugryźć Razjela? Nie była pewna, wszystko działo się tak szybko. Skorzystała z tego, że do ogrodu zaczęło przybywać coraz to więcej gości, którzy zajmowali miejsca. Anisse poderwała się jak tylko mogła, w biegu zarzucając kaptur na łeb by nie zwracać swoją osobą zbytnio atencji i czmychając wśród zebranych ludzi. Chciała zgubić tego nieokrzesanego rudego typa.
Dobiegła do trzech rosłych mężczyzn, którzy zajmowali właśnie miejsca. Jeszcze zanim Fenrir usiadł skorzystała z okazji by schować się za nim. Dla lepszego efektu nawet kucnęła. Wychyliła się tylko na moment by sprawdzić czy jej właściciel wozu nie szuka.
Anisse
Kurdupel
Czarodziej
bóle migrenowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   80%

Dariusz w końcu wstawił się w ogrodzie. Nie bardzo interesowało go czy goście się już pojawili czy nie. Był lekko zamyślony. Oparł się o jedno z drzew nie wchodząc na miejsce gdzie całą ceremonia się odbędzie. Wolałby aby to wszystko skończyło się w miarę szybko i bez problemowo.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

W bramie zostali jeszcze sprawdzeni, choć zapewne w związku z okazją nie było to nawet jakoś strasznie upierdliwe. W końcu byli gośćmi.
Zostali skierowani do ogrodu, gdzie miała odbyć się ceremonia. Zajęli tam miejsca i tyle. Póki co nic się nie działo. Ket rozejrzała się w koło, nie zauważyła jednak nikogo znajomego.
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   95%
Poziom Mocy:
   130%

Udać się udało mnie ugryźć. Na szczęście gdy tylko się wgryzła w rękę od razu puściła przez co rana nie była zbyt duża. Gdy zaczęła uciekać nawet nie zerwałem się do biegu za nią gdyż moją uwagę przykuło to nagle zbieranie się ludzi. Chyba to właśnie za moment odbędzie się ta cała uroczystość. Przez moment jeszcze wypatrywałem tej małej gadziny ale gdy to mi się nie udało wróciłem do wozu by szybko się ogarnąć i zawinąć rękę bandażem wcześniej ja oczyszczająca. Po chwili już byłem gotowy więc jeszcze upomniałem Gryfina aby się zachowywał po czym wyszedłem z wozu aby udać się do naszykowanych miejsc siedzących. Wybrałem miejsce raczej z tyłu.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   87%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość