zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Brama

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Brama

Nie odezwała się. Stała tak gdy ją obejmował i słuchała tego, czego w tym momencie nie potrafiła pojąć. Przecież wiedziała, że to co stoi za nią, to nie Sylvan. Wcześniej był to Sylvan, to nim nie jest. Różnili się, więc niby jakim cudem miałaby to być jedna osoba?
Szepty? Głosy? Czy te dziwne zachowania wilkołaka, to była jego sprawka? W to potrafiła uwierzyć, ale napewno nie cały on.
Czuła, że się trzęsie. Nawet mimo sporej ilości wypitego alkoholu zrobiło jej się teraz zimno. Nie wiedziała co ma robić.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Czemu milczysz?- Zapytał z rozbawieniem- słodkie usta tamtej nocy i te szepty...- Dalej mówił jej słowa do ucha- Tak bardzo ci ufał, tak bardzo chciał bliskość, ciepła, wsparcia- Pocałował trzęsąca się kobietę w szyję- Jego ojciec nie był głupi, wiedział co się dzieje ale staruch nie umiał mu pomóc- dodał szeptem- Sylvan miał nigdy nie móc być wolny aby nie dokończyć dzieła aby nie uwolnić mnie- Po tych słowach dalej ją całował- Wszyscy go odtrącili a końcu ty- Zaśmiał się- Stracił siły i droga była już prosta. Jego dłońmi zamordowałem wilkołaki, wszystkie, które były w wiosce nie złożyły mi chłodu- dodał do i pieścił ją pocałunkami- Cierpieli... w szczególności jego ojciec kiedy kończyłem jego zbyt długi żywot.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Nie mogła wykrztusić słowa. Czy on obserwował wszystko co działo się w życiu Sylvana? Czy widział ją? Wiedział co się między nimi działo, wiedział jak źle było później, kiedy on załamał się będąc w niewoli i gdy ona nie potrafiła mu pomóc przytłoczona własnymi problemami. Pchnęła go w te stronę, przez nią to coś siedzi teraz w jego ciele.
Wzdrygnęła się ze wstrętem czując jego usta na swojej szyi. Spróbowała jakoś uwolnić się z uścisku. Nie chciała tu być. Dlaczego zgodziła się tu z nim pójść? Dlaczego nie była bardziej ostrożna? Jak niewiele trzeba było, by nagle wytrzeźwiała.
Poczuła jak po jej twarz zaczęły płynąć łzy. Czuła, że wpada w panikę. Nawet nie próbowała sięgać po różdżkę. Miała ją pod sukienką, nim zdąży coś zrobić, Lord się zorientuje. Stał zbyt blisko by miała jakiekolwiek szanse.
- Gdzie on jest? Co... Co się z nim...? - Jak mogła na to pozwolić?
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Stawianie kobiety wprawiło go tylko w większe rozbawienie.
-Przed nim się tak nie broniłaś- Zaśmiał się ale nie puszczał kobiety- Żałuję, że nie było jego syna młodszego lub starszego. Ich też z chęcią bym pozbawił życia jego rękoma, wiesz jakie to przyjemne? Odbierać życie tym, których kochał i którzy trzymali go z dala ode mnie- Jej pytanie go jeszcze bardziej rozbawiło. Odwrócił ją i chwycił za podbródek zmuszając do patrzenia mu w oczy.
-Nie wiesz? W jednym ciele może istnieć tylko jedn byt.. dusza zwał jak zwał- Rzekł i złożył po tych słowach pocałunek na jej ustach- Nie żyje- Po tych ją puścił ale z całą pewnością nie pozwoli jej uciec.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Nadal próbowała się wyrwać, siłę jednak nadal miał Sylvana. Nie była w stanie nic zrobić. Stała tak i słuchała jego słów. Czym dłużej mówił, tym bardziej była przerażona, tym więcej łez spływało po jej twarzy. Odczuła jednak pewną ulgę. Wiktor żył. Pamiętała ich rozmowę, Sylvan kochał syna, nie wybaczyłaby sobie, gdyby z jej winy i ten chłopak zginął.
Dała się odwrócić, bo co miała zrobić? Szarpanie się nie miało tu zupełnie sensu, z resztą nie miał siły. Spojrzała na niego załzawionymi oczami.
- Jesteś potworem. - Może te słowa zabrzmiałyby tak jak chciała, gdyby była w stanie mówić głośniej. Obecnie jej głos był na granicy szeptu.
Zamurowało ją, gdy ich usta się zetknęły. Nie mogła złapać tchu. Cofnęła się przerażona i wpadła na cielsko smoka. Oparła się o nie, bała się ruszyć.
- Nie wierzę... - Mógł poczuć jad w jej słowach. Musiał być jakiś sposób by sprowadzić Sylvana. Nie mogła tego przyjąć, nie mógł nie żyć. Nie dopuszczalna tego do siebie.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Ja?- Zaśmiał się i pokręcił tylko głową-Wiele razy mówiono to oni, miał tylko mnie- Wyszczerzył swoje ząbki w uśmiechu. To jak dziewczyna przytuliła się do smoka wywołało u niego zaciekawienie. Powolnym krokiem podszedł do niej.
-To uwierz, nie ma go już. A wiesz kim jestem?-Zapytał z czystej ciekawości.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Wiedziała, że stworzenie reaguje na jego rozkazy, ale przy nim czuła się bezpieczniej. Bez sensu, ale co mogła poradzić? Z reszta gorzej chyba być nie mogło.
- Nie podchodź... Proszę. - Ostatnie szybko dodała. Rozkazywanie mu nic nie da, a pewnie zadziała jeszcze odwrotnie. To ona była tu ofiarą, on napastnikiem, nie mógła dyktować warunków.
Przed spotkaniem Nataniela napewno nie spojrzałaby na to w ten sposób. Może nawet podjęłaby próbę walki. Teraz jednak wiedziała, że nie zawsze to się opłacało. Lepiej było realnie ocenić sytuację, agresywne rozwiązania zwykle były tymi gorszymi.
Pokręciła głową na jego pytanie. Jedyne co wiedziała, to że Syl na coś cierpiał. Ten wilkołak z wtedy nazwał to chorobą, jednak kiedy o tym rozmawiał, wydawało jej się, że to coś... innego.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-To ty masz słuchać się mnie- Jego ton był władczy i rozkazujący- Twoje milczenie mówi samo za siebie.
-Skaza zepsucia... to jest coś co stworzyłem i moje dzieci zaraziły tym wilkołaki aby te były mi posłuszne i wykonywały moje polecenia- Mówiąc to zatrzymał się przed kobietą. Spoglądał na nią bez większych emocji.
-Przez milenia byłe uwięziony, każda próba uwolnienia była odpierana przez obrońców, cholerne kruki, które i tak uległy mi w końcu- nie wytłumaczył kim były te 'kruki". Na pewno nie zwykłymi stworzeniami.
-Jestem Żmij, Ojciec smoków, wszystkie są mi posłuszne i spełnią każde moje plecenie- Mówił to z wyraźnym triumfem an twarzy.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Bała się go. Wyglądał jak Sylvan, dzięki temu wcześniej nie czuła strachu. Teraz jednak jego wygląd zszedł na dalszy plan. Dotarło do niej w końcu. Nie ważne jak bardzo by tego chciała, to nie jest Syl, a ona nie ma zielonego pojęcia jak mogłaby to zmienić.
Nie odzywała się gdy mówił. Bała się mu przerwać, bała się nawet oddychać w tym momencie. Mocniej wcisnęła się w cielsko smoka. Czuła, że kolana się pod nią uginają, brakowało jej powietrza.
- Co.. Cof.. Cofnij s... się... P... proszę. - Nie mogła złapać tchu. Osunęła się na ziemię i przycisnęła dłonie do klatki piersiowej.
"No, no... Dawno nie było dwóch ataków w ciągu tygodnia, a tu dwa na dzień?"
Okazuje się, że wcale nie trzeba małego pomieszczenja, ba, w ogóle nie trzeba pomieszczenia by wywołać u kogoś atak klaustrofobii. Wystarczy jedynie sprawić by osoba poczuła się osaczona i proszę.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Wstań- Rozkazał dziewczynie. Nie wypowiedział tego słowa jednak krzyczą tylko mocnym tonem.
-Jestem przedwiecznym, znam historie tego świata, znam początki magie i sama magie, której ty nie pojmiesz nigdy swoim śmiertelnym umysłem. Jesteś tylko śmiertelnikiem o kruchym ciele- Rzucił do kobiety stojąc gdzie wstał. Nie podszedł bliżej. Był przedwiecznym ale wielki uwięzionych, nie znał tego świata tyle ile by chciał jedynie za pośrednictwem zarażonych i tego jak oni go poznawali.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość