zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Brama

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Brama

Skierował się do bramy i tutaj zatrzymał an moment.
-Jeśli ktoś będzie coś chciał, ma się zgłosić wieczorem- Rzucił strażnikowi. Sam chciał się przejechać. Bez towarzystwa. Nie czuł strachu. Żaden drapieżnik o zdrowych zmysłach nie waży się go zaatakować.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Skierował się wraz z Erin na zewnątrz zamku, tutaj okrył ja swoją marynarką. Weszli na mur przez schody na bramie. Widok jaki z tego miejsca się rozpościerał na cała dolinę o tej porze roku mógł być urokliwy. Jeden z niedużych smoków siedział na murze wpatrzony w dal. Siedział niczym posąg. Był częściowo pokryty futrem, idealnym na takie pory roku.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Szła za nim bez słowa. Była zmarzluchem, ale potrafiła wytrzymać w takich temperaturach, teraz z resztą była po sporej ilości alkoholu. Mimo to nie protestowała gdy okrył ją marynarką, wolała się znim nie kłócić, przynajmniej nie o coś tak nieistotnego. I tak już pewnie nieźle go zdenerwowała, lepiej nie prowokować, choć wcale jej się to wszystko nie podobało.
Nie podobało aż do wejścia na mur. Teraz już coś zmieniło ten stan. Widoki może i ładne, Erin jednak zupełnie je zignorowała. Zrobiła kilka szybkich kroków, wyprzedzając Dariusza o jakiś metr.
- Jaki piękny. - Nie podeszła bez pozwolenia. Narazie tylko patrzyła zauroczona na stworzenie.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Widział jej reakcje nie dało się tego ukryć. Wyprzedził Erin i podszedł do smoka.
-Erh shat ssha- Rzekł do niego i ten odwrócił się. Rozprostował skrzydła i zionął ogniem w powietrze. Dariusz przywitał się z nim następnie tuląc jego potężny łeb niczym głowę psa.
-Podejdź- Spojrzał na kobietę i wyciągnął do niej swoja dłoń.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Obserwowała Dariusza i smoka. Czym on był i co to za język? Czy to ten sam, który widziała w pismach? Przypuszczał, że tak, w końcu tamten to był jakiś jaszczur.
Patrzyła jak majestetyczny pomnik zaczyna się ruszać, po czym dopiero teraz widać, że stworzenie napewno jest żywe.
Nie zareagowała od razu, wpatrzona w smoka z nieukrywanym zafascynowaniem. Nie bała się. Może to wina alkoholu, a może to ten wrodzony brak instynktu samozachowawczego.
Zrobiła krok do przodu. Po nim zatrzymała się jeszcze na sekundę. Uśmiechnęła się szeroko i podeszła do mężczyzny. Nie podała mu jednak ręki, w końcu można to rzucić na jej obecny stan.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Nie uszło jego uwadze, że ta zignorowała jego gest i podeszła niemalże obok niego. Ten gest ignorancji nie zostanie bez odpowiedzi. Wszystko jednak w swoim czasie. Nie się pocieszy póki może. Tutaj panowała cisza w porównaniu do tego co było w sali.
Smok spoglądał na kobietę.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Patrzyła jakiś czas na smoka. Był niesamowity. Po chwili odwróciła się do Dariusza.
- Dużo ich tu jest? - Właściwe to jakim cudem on nad nimi panował? Znów wróciła wzrokiem do smoka. Wyciągnęła dłoń delikatnie w jego stronę, jednak nie próbowała go dotknąć. Jeśli będzie chciał kontaktu, sam na to pozwoli.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Pełno-Krótko i na temat. Było ich tutaj mrowie. Malutkie i te ogromne. Nie wszystkie siedziały na zamku ale były w tej okolicy. Ta kraina to ich dom. Smok nie wykazywał chęci dotykania dziewczyny. Spojrzał na nią swymi ślepiami a następnie spojrzał na dolinę. Dariusz poklepał go z pewną czułością.
-Jak chcesz możesz go dotknąć- dodał nie patrząc się na dziewczynę.
-Mam nadzieje, że moje podziękowania na początku uczty sprawiły ci przyjemność- odniósł się do swoich słów, które wypowiedział kilak godzin temu.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Westchnęła, no tyle to jej nie wiele mówiło. Ale jak nie chce powiedzieć, to nie będzie się przecież dopytywać. Najprawdopodobniej i tak nie uzyskałaby żadnej zadowalającej odpowiedzi.
- Naprawdę? - Tu już nie czekała na odpowiedź. Była zachwycona. Wyciągnęła dalej dłoń i przejechała nią po łuskach stworzenia. Nie sądziła, że kiedyś uda jej się być tak blisko smoka, a co dopiero go dotknąć. Był ciepły, niby się tego spodziewała, ale i tak poczuła się zaskoczona.
- A powinny? Dlaczego miałyby...? - Nie rozumiała. Nie wiedziała, że o niej wtedy mówił. Nie sądziła, że jej późniejsze gorsze stosunki z Sylvanem mogły doprowadzić do czegoś takiego. Nie chciała dla niego źle. Sama wtedy przeżywała jeden z najcięższych okresów w swoim życiu.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

Kiedy zapytała tylko skiną jej głową.
Smok lekko poruszył się kiedy ta go dotknęła. Wypuścił ciepłe powietrze z nozdrzy i spojrzał przez moment na kobietę. Klapnął zębiskami lekko i dalej spoglądała na dolinę. Dariusz podszedł do kobiety od tyłu i objął ją w pasie.
-Oczywiście, że między innymi do ciebie- Powiedział lekko rozbawiony tym, że niby taka bystra a nie wyłapała tego- Mówisz, że jestem innym wnętrzem ale od ponad dwudziestu lat byłem z nim a od może dziesięciu? pięciu byłem głownie ja. Moje głosy, szepty. To co robił mówił, myślał. Z czasem to sklepiało się w jeden byt- mówił do jej ucha spokojnie i nad wyraz delikatnie. Nie puszczał jej z objęć.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość