zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Brama

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Re: Brama

Byłeś w stanie ujrzeć plac główny zamku. Mężczyźni obserwowali cię i byli cały czas ostrożni.
-Wszystko w porządku?- Zapytał jeden z nich- Jest to zamek Lorda Dariusza Wyrma- Dodał jeszcze drugi. Oboje nie kojarzyli chłopaka. Z murów zamku na cała trójkę spoglądało jeszcze kilku strażników i jeden nie duży gadzi łeb.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

- Niezbyt... - zaczął - Można prosić o tymczasowy nocleg? Padam z nóg...
Nawet się cieszył z tej straży, jak i z nazwiska właściciela budowli, aczkolwiek gad nieco go niepokoił, ale liczył na późniejsze wyjaśnienia. Ba, nawet coraz bardziej wierzył, że go przyjmą na jakiś czas, skoro jeszcze nie każą mu stąd spadać.Dalej jednak zachowywał jakąś dozę ostrożności, bo zawsze mogą chcieć pieniądze za to, a z tym u niego krucho...
Alexander Cadwell
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

-Jesteś w stanie iść chłopcze?- Zapytał pierwszy z mężczyzn. Trzymali dystans ale nie wydawali się być tak wrodzy jak wcześniej. Zlustrowali cię wzrokiem. Nie wydałeś się im być kimś niebezpiecznym.
-Jeśli tak to chodź do środka, a jak nie to pomożemy- W końcu nie widzieli powodu aby nie pomóc podróżnikowi.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Na pytanie kiwnął głową.
- Dam radę - powiedział niezbyt przekonująco, ale chwilę potem ruszył w kierunku zamku nieco chwiejnym krokiem. Nie chciał czuć się jak kaleka. Prawda, chcieli mu pomóc i to dość miłe, ale... nie czułby się z tym za dobrze.
A więc się udało, pomyślał wchodząc. Pozwolili mu wejść, a to już połowa sukcesu. Teraz drugie pół, to zostać tu ma dłużej niż chwilę, przynajmniej na jedną noc. Potem się zobaczy, ale liczy na jakieś dodatkowe wsparcie. Jakaś mapa, porady, ewentualne odpowiedzi na pytania.
Alexander Cadwell
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Kiedy przekroczyliście bramę znaleźliście się na placu powitalnym.
-Służba zaprowadzi cię do pokoju gościnnego- Powiedział jeden ze strażników, drugi zaś skierował się na mury. Szybko podeszła do ciebie kobieta. Po stroju mogłeś wnioskować, ze to ktoś ze służby.
-Witam- Powiedziała z lekkim uśmiechem.

// Pisz tutaj
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Fuknęła na jego słowa i popędziła trochę Jibrila. Ten przyspieszył, choć zaraz też zwolnili i znów zrównali się z wozem.
- Nawet nie próbuj. Z resztą to Lord, nie król, coś ci się chyba myli. - Razjel podjechał z nią do bramy i wyglądało na to, że chce wjechać za mury. Jego wybór.
- Jeśli masz ochotę, to zapraszam do środka. - Przywitała się skinieniem głowy ze strażnikami, którzy otworzyli bramę i wypuścili ich do środka. Chcieli zajrzeć do wozu Razjela, więc zaczekała z nim.
Po wszystkich formalnościach mogli wjechać na plac.

//zt
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   10p%

-Oj nie denerwuj się tak. I nie myli mi się tylko nie bardzo u mnie z obyciem w wyższych sferach.- Nie żebym był jakoś bardzo nie wychowany tylko raczej chodziło oto że zazwyczaj ciężko było mi się odnaleźć w takich miejscach. Miałem teraz też nadzieję że Erin nie jest zła na mnie. Ale to mam nadzieję że zaraz się okaże. Cały czas oczywiście jechałem za dziewczyną i gdy trzeba było pozwoliłem bez oporów zajrzeć do wozu. Nie miałem niczego do ukrycia także też i powodu do wzbraniania się przed tym. Po wszystkim wjechałem na plac zaraz za rudą.

//Z.t.
Razjel Luscinia
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   87%

Poprzednia strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość