zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Dalavdrager  »  Zamek

Brama

Stary zamek znajdujący się w sercu doliny. Dzięki położeniu na wzniesieniu, które otoczone jest rzeką, jest bardzo dobrym miejscem do obrony jak i obserwacji. Jest widoczny z prawie całej dolinki. Wewnątrz jest umeblowany w starym stylu. Pełno tutaj drewnianych dębowych mebli czy bogato zdobionych tkanin.

Brama

Wielkie mury a w nich brama, która wpuszcza do swego wnętrza tych, którzy odważyli się tutaj dotrzeć. W bramie są dwie kraty, a samo przejście przez bramę ma około 3 metrów długości. Przed bramą pala się pochodnie.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Brama

Wszedł przez bramę wraz z resztą. Od razu poczuł coś znajomego.
-No proszę to miejsce nie jest opuszczone- Rzekł zadowolony z tego faktu. Czekał na to aż ktoś przywita go. Wiedział kto zamieszkuje zamek. Może nie tyle co zamieszkuje ale kto am go w swojej władzy.
-Sprowadźcie mi tutaj ludzi, ten zamek ma mieć pracowników, chce mieć tutaj konie- Po tych słowach z grupy została połowa.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Podążałem za resztą przyglądając się całej budowli. Zamek był pokaźnych rozmiarów, przystanałem wraz z innymi.
Słuchałem wydanych poleceń, zaś one nie były skierowane do mnie. Tamci wiedzieli już co mają robić i udali się wykonać powierzone zadania.
Czekałem teraz na swoje polecenie bo na pewno takowe dostanę.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Zmiany Fizycznebrak lewego oka
Ciężko gojące się rany na plecach po ataku zjawy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Czekał na powitanie dość długi. Nie podobało mu się to ale w końcu naprzeciw niego wyszedł mężczyzna. Oboje stli w milczeniu i jedynie spoglądali na siebie.
-Dużo was nie zostało- w końcu się odezwał do gospodarza, który milczał dalej.
-Teraz to jest mój teren i podporządkuj się- Te słowa byłby wypowiedziane bardzo stanowczo. Oboje nie odrywali od siebie spojrzeń. Po kilku minutach mężczyzna ukłonił się.
-Witaj w domu...- Rzekł gospodarz i zapraszającym gestem wskazał zamek.
-Tego tam macie ściąć, włosy będą mu przeszkadzać w pracy -dodał wskazując na Fenrira.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Przyglądałem się uważnie całej sytuacji. Czyli oni także podlegali pod Lorda, w sumie nie powinno mnie to dziwić.
- Co? - zdziwiłem się gdy mnie wskazał, w czym niby mają mi przeszkadzać włosy. Dalej już nic nie mówiłem, poszedłem za mężczyzną.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Zostałeś zabrany do jednego z budynków i posadzony na krześle.
-Nie ruszaj się- Tylko tyle usłyszałeś. W lustrze mogłeś jednak zobaczyć arsenał "fryzjera" w tym brzytwy, noże i nożyczki. Golarki an pewno tutaj żadnej nie było. Zabrał się najpierw za skrócenie ci włosów a dopiero potem przy pomocy brzytw ścięcie. Wszystko trwało kilkanaście minut.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Wszedłem do budynku zaraz za fryzjerem, usiadłem na krześle czekając na usługę. Nim się spostrzegłem było po wszystkim. Podziękowałem i wyszedłem z budynku kierując się w stronę Lorda. Będąc już przy nim skłoniłem się, stając obok Żmij'a.
Na pewno raza rozdzieli reszcie zadania, tak jak mi wcześniej. Mało godne zajęcie ale lepsze to niż co innego.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

-Dobra skoro już się ruszyłeś i wyglądasz, ogarnij kuźnie, jest na dole, zrób tam ten swój warsztat. Za jakiś czas podrzuca ci tam kogoś do pomocy- Dodał i sam skierował się do zamku- Ten plac ma być żywy, maja być tutaj stragany i inne takie- Rzucił kolejnym poleceniem do swoich podwładnych. Dawnemu Panowi tego miejsca to się nie za bardzo podobało ale nie wchodził w dyskusje.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Zmarszczyłem czoło dowiadując się o nowym zadaniu niż to poprzednie. Skinąłem łbem, ruszyłem w wyznaczonym mi kierunku. Nie miałem problemów, żeby odnaleźć budynek. Wszedłem do środka.
Fenrir Labdakid
Dowódca Straży
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   90%
Poziom Mocy:
   100%

Sam udał się się do zamku do swojej komnaty. Chciał zmienić kolor włosów i odciąć się tym samym w pewien sposób od tego kogo ciało posiada. Idąc korytarzem wydawał polecenia całej reszcie i fryzjerowi kazał iść ze sobą.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
obroża niewolnicza
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Następna strona

Powrót do Zamek

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość