zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Cross City  »  Akademia  »  Ogród

Ogród

Tereny wokół Akademii. Tutaj bez problemu każdy znajdzie swoje miejsce i odpocznie sobie. W ogrodzie znajduje sie również stajnia.

Re: Ogród

Odetchnęła z ulgą słysząc plusk wody. Rybka jej posłuchała. Nie żeby była nieufna, ale zwierzątko wyglądało na dość naiwne, a ludzie mogliby próbować ją złapać nawet dla zabawy.
Chłopcy ewidentnie czegoś szukali, dlatego wyglądali na zmieszanych, natykając się na Adelow.
Kobieta obserwowała ich zirytowana, czekając aż pójdą, ponieważ aktualnie zachowywali się jak dzieci złapane za rączkę na podbieraniu cukierków i było to lekko męczące.
-Ah, czyli jednak chodziło o rybkę. - pomyślała, słysząc słowa jednego z nich. Coś podpowiadało jej, że lepiej będzie ukrywać istnienie srebrnego stworzonka.
- Nie. Nic nie widziałam - odpowiedziała bez zająknięcia na pytanie chłopaka. - Prawdę mówiąc miałam zamiar się tutaj uczyć, a wy mi przeszkodziliście.
Uśmiechnęła się kwaśno, ruchem głowy wskazując na podręcznik leżący pod drzewem.
Adelow Moorflare
Chimaera
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Ogród

- Tak nad wodą? - Kolega chłopaka wydał się trochę zdziwiony, ale w sumie po chwili zaczął się rozglądać, jakby ten temat jednak nie był na tyle interesujący, aby go dalej ciągnąć.
Chłopak chwile spoglądał na kolegą jakby niezdecydowany co ma zrobić, ale w końcu obrócił się w stronę Adelow.
- Kiedyś już mi się zdawało, że coś tutaj błyszczało, ale wtedy nie spotkałem tu nikogo. - Powiedział.
- Na pewno nie widziałaś co to takiego? - Chłopak spoglądał w stronę wody, jakby chciał dostrzec tam coś błyszczącego, ale po wodzie rozchodziły się tylko kręgi wywoływane przez wiatr.
- Dobra stary jak skończysz to będę w akademii. - Kolega klepnął chłopaka w ramię, obrzucił jeszcze przelotnym spojrzeniem czarodziejkę po czym zawrócił w stronę budynku.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Poprzednia strona

Powrót do Ogród

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość