zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Cross City  »  Akademia

Dziedziniec

Akademia nauk technomagicznych i technologicznych dla przedstawicieli wszystkich ras.
Jest to kilku piętrowy budynek umiejscowiony blisko areny.

Dziedziniec

Po uchyleniu wrót oczom obserwatora ukazuje się piękny, kamienny dziedziniec. Pomimo chłodnego materiału, z jakiego jest wykonany całość nie jest tak surowa, jak mogłaby się wydawać. Funkcję dekoracyjną pełnią liczne kolumnady i portale, tworząc specyficzny klimat tego miejsca, upodobany przez większość uczniowskiej społeczności, która notorycznie przesiaduje na kamiennym placu. Na samym jego środku stoi stara, urokliwa w swojej prostocie fontanna. Dziedziniec jest w połowie zadaszony, co sprawdza się idealnie podczas deszczowych dni, chroniąc głowy przesiadujących na nim uczniów przed intensywnymi opadami. Wydaje się być oderwany od szarej rzeczywistości, która toczy się tuż za bramą Akademii.
Tkacz Losu
Administrator
MG
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Dziedziniec

Otworzyłam drzwi w hallu i wyszłam na zewnątrz. Poczułam na twarzy zimny wiatr i narzuciłam obszerny kaptur, teraz moja twarz była niewidoczna i jedynie moje gęste, rude włosy wijące się poza kapturem mogły zdradzić kim jestem.
Szybkim krokiem przemierzyłam dziedziniec i zatrzymałam się przy bramie. Nim ją otworzyłam jeszcze raz zastanowiłam się czy wszystko mam. Po chwili już mijałam ludzi na ulicy głównej.

ZT. Ulica główna
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Rany i odrapania na lewej stronie twarzy.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Weszłam na dziedziniec i zdjęłam z głowy kaptur. Było gorąco, tym bardziej w tak długim płaszczu, miałam gdzieś w kufrze kaptur z materiałem sięgającym jedynie kawałek za ramiona tylko trzeba było poszukać w ubraniach. Zdecydowałam, że zrobię to jak skończę ulepszać broń. Weszłam po schodach do hallu i od razu skierowałam się do swojego pokoju. Musiałam zobaczyć co mam i jakich części mi brakuje. Później poszukam ich w klasie i zacznę pracę nad ostrzem.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Na dziedzińcu sprawdziłem czy mam wszystko i na szczęście niczego nie zapomniałem. Teraz już mogłem pójść w stronę bramy, a później wprost na arenę. Cały czas szedłem dość szybkim tempem przez co dziedziniec przemierzyłem sprawnie i mogłem skierować swoje kroki na główną ulicę. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać czy spotkam po drodze Erin czy też dopiero na arenie.
Ostatnio edytowano 5 lip 2016, o 18:37 przez Beinir Soldat , łącznie edytowano 1 raz
Bohater nie jest odważniejszy od zwykłego człowieka, ale jest odważniejszy o pięć minut dłużej.
Ralph Waldo Emerson
Beinir Soldat
Straż
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneObroża niewolnicza.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   95%
Poziom Mocy:
   100%

Schodząc po schodach zauważyłam Beinira. Przyspieszyłam kroku, jednak nie udało mi się go złapać nim wyszedł poza teren szkoły. Podbiegłam do bramy i stojąc już w przejściu, złapałam go za rękę.
- Cześć. - Uśmiechnęłam się i puściłam jego dłoń żeby się z nim zrównać.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Słyszałem jak Erin zaczyna ciężej oddychać i przy tym zacisneła dłoń na mojej ręce. Ale już po chwili usłyszałem kolejny dźwięk tym razem już otwieranej bramy i mi ulżyło. Po wejściu zatrzymałem się na chwilę by nabrać głębszy oddech i odetchnąć. Po czym mogłem dalej iść z dziewczyną. Czułem się trochę dziwnie w takiej sytuacji bo zawsze starałem się samemu ze wszystkim sobie radzić.
Bohater nie jest odważniejszy od zwykłego człowieka, ale jest odważniejszy o pięć minut dłużej.
Ralph Waldo Emerson
Beinir Soldat
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   95%
Poziom Mocy:
   100%

Poprowadziłam go przez pusty dziedziniec w stronę schodów. Całe szczęście, że było tu tyle przestrzeni, nim weszłam na pierwszy stopień zdążyłam się całkiem uspokoić.
- Uważaj, schody. - Ostrzegłam go i ruszyłam w górę do hallu. Odprowadzę go pod pokój i pójdę do siebie. Tylko czy sam da sobie ze wszystkim radę?
Otworzyłam drzwi i weszłam do środka, ciągnąć chłopaka za sobą.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Wyszedliśmy na dziedziniec i od razu zacząłem się kierować w stronę ulicy głównej.
-A właśnie. Jak tam twój hipogryf? - Zadałem pytanie by nie iść w ciszy oraz by nam czas szybciej mijał.
-No i oczywiście kiedy byś potrzebowała tego mięsa dla niego bo chyba powinno być świeże.- Chwilę czekał na odpowiedź ale znów coś sobie przypomniałem. -Ah i oczywiście ile go potrzebujesz?- Już po chwili udało nam dojść do bramy. Otworzyłem ją i od razu zacząłem iść w stronę wyjcis z miasta.
Ralph Waldo Emerson
Beinir Soldat
Straż
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   95%
Poziom Mocy:
   100%

- Dobrze. Dużo je. Ale to raczej dobra wiadomość. - Szybko rośnie więc powinien dużo jeść.
- Mięsa potrzebuję jutro. Na dzisiaj jeszcze mam... ale ciężko mi powiedzieć ile. - Jeszcze nie nauczyłam się ile potrzebuje mięsa i na jaki czas wystarcza.
Erin Wyrm
Technomag
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   75%
Poziom Mocy:
   22%

Przybyłem na dziedziniec i rozejrzałem się. Południe zbliżało się a tutaj nie widziałem nikogo znajomego. Podszedłem do fontanny i oparłem się o nią. Będzie całkiem przyjemnie tak sobie odpocząć trochę i w spokoju pomyśleć.Nie miałem pewności czy ta dziewczyna się w ogóle pojawi ale mimo to postanowiłem poczekać. Czasu an razie miałem. Poświęciłem go na rozmyślaniu nad planem zajęć.
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

Następna strona

Powrót do Akademia

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość