zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Góry Cieni  »  Górska Forteca

Wielka sala

Jest to duża forteca wybudowana u zbocza gór. Tutaj siedzibę są mają łowcy.
Budowla otoczona jest murem i dobrze jest strzeżona, zaś góry dają jej dobrą pozycje obronna oraz zapewniając dobre ukrycie.

Re: Wielka sala

Nie długo po twoim dotarciu do sali podeszło do ciebie dwóch strażników.
-Przebierz się, jedziesz z nami- Rzucił pierwszy. Oboje byli dobrze uzbrojeni-Masz 10 minut i wstaw się na placu- Rzucił drogi i wyszli.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Nie zdążył się dobrze rozejrzeć po sali gdy już ktoś podszedł rozkazując mu. Cóż nie powinien być tym zaskoczony, na szyi wciąż dyndała mu obroża. Kiwnął głową patrząc jak szybko umykają i sam też opuścił salę by się przygotować.
z/t
Tatuaż

I Refuse.
It will take more then headgames to stop me.
You may have invaded my mind and my body,
But there is one thing the Garou is always keep.
His Pride!
Liadon Ichimaru
Szaman
MrocznyUszatek / Aramil
Wilkołak
Zmiany Fizyczneobroża niewolnicza
Tatuaż na lewym ramieniu i klatce piersiowej
Jego lewe przedramię ma nieco ciemniejszy kolor skóry
Brak małego palca w lewej dłoni
Zmiany PsychiczneParanoja
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   125%

Po otrzymaniu wezwania od strażnika do Pani Kate, od razu się spakowałem. Wziąłem koc, pomoce szamańskie, kilka ziół pomocniczych, małą broń doczepiłem ją do paska u spodni resztę zapakowałem do plecaka. Ruszyłem korytarzem wprost do wielkiej sali.
Będą już na miejscu poczekałem na dalsze instrukcje co mam dalej zrobić. Jednak nikt ktoś do mnie zdążył przyjść udałem się jeszcze do kuchni po prowiant na drogę i wodę.
Dymitr Labdakid
Łowca
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   120%

Zachary przytaknął i obserwował jak zostają mu zdjęte kajdany. Było to całkiem ciekawy widok. Musi się pogodzić z tym, że będzie musiał pracować dla łowców, przez co nie będzie w stanie wypełniać swych odgórnych obowiązków. Jeśli jednak tamta dwójka przeżyje, to Zachary jest gotowy na takie poświęcenie. Będąc wolnym skłonił sie kobiecie i poszedł tam gdzie był prowadzony.
Zachary Charkov
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   50%
Poziom Mocy:
   50%

Strażnik, który przyprowadził Zacharego do wielkiej sali rozejrzał się po niej. Nie było tu zbyt wielu osób w tej chwili. Gdy dostrzegł Dymitra zawołał go, aby podszedł do nich.
- Wyruszacie razem w drogę. Zaczekajcie tu na Andree. - Rzekł do obojgu, a następnie krótko się pożegnał i wyszedł z wielkiej sali.
Los
Mistrz Gry
Karta Postaci
Poziom Życia:
   1000%
Poziom Mocy:
   1000%

Podszedłem bliżej kiedy strażnik mnie zawołał, skinąłem mu głową nie pytając o nic więcej go. Pożegnałem się ze strażnikiem i uśmiechnąłem się do nieznajomego - Witam Pana, jestem Dymitr - wciągnąłem rękę na powitanie. Zapewne gdybym więcej czasu spędzał w wiosce a jako osadnik a nie bujał w obłokach nad czytanymi książkami i naukami ojca to na pewno zapamiętałbym Pana Zacharego. A tak to był dla mnie obcy tak jak i ja dla niego.
Dymitr Labdakid
Łowca
Wilkołak
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   120%

Poprzednia strona

Powrót do Górska Forteca

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości