zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Cross City  »  Tawerna pod Byczym Rogiem

Sala jadalna

Jedna z wielu tawern oferująca noclegi i posiłki za w miarę rozsądna cenę.

Re: Sala jadalna

- Dziękuję bardzo! - zdziwiłam się, jak szybko poszło mi zdobycie pokoju. Zapewne dlatego, że mają tutaj niezły ruch, to znaczy również że nie ma czasu na pogawędkę z tą uroczą panią. Poza tym jestem tu w interesach, trzeba się skupić! Zapłacę przy wymeldowaniu, nie wiem dokładnie na jak długo tu zostanę. Ruszyłam więc w stronę schodów, by udać się na piętro gdzie jak zauważyłam mieszczą się pokoje.

//z.t.
Rionach
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneBlizny: na lewym policzku (najgłębsza), na czole i nosie.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Re: Sala jadalna

Weszłam do środka tawerny i stanęłam jak wryta. Ogromne miejsce, w którym siedziało pełno ludzi. Zaczęłam się rozglądać aż w końcu zobaczyłam bar, w którym siedziała jakaś kobieta. Poszłam w tamtą stronę, a kiedy już dotarłam do baru usiadłam na jednym z krzeseł, które stało przy barze. Spojrzałam na kartę, na której były napisane wszystkie trunki jakie tutaj sprzedawali. Na szczęście znałam smaki prawie wszystkich, które tutaj były, ponieważ kiedy mieszkałam jescze na Pustkowiach zakradałam się czasami do pokoju opiekunów i zbierałam jakąś ciekawie wyglądającą butelkę. Dzisiaj miałam ochotę na mój ulubiony trunek.
-Jedno whisky poproszę-zawołałam do kobiety.
Axis Riverhand
Anioł Ciemności
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Tawerna pod Byczym Rogiem

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość