zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Świat fabuły  »  Wielka Równina

Trakt północny

Pokrywa spory obszar dawnej Anglii. Na równinie znaleźć możesz opuszczone miasteczka jak i zamieszkałe osady, tawerny i te nieco mniej bezpieczne miejsca. Główne trakty przeważnie zapewniają spokój niż zboczenie z drogi, ale bandyci nie śpią.

Re: Trakt północny

Ava odeszła na bok. Nie chciała by Vesna czuła dyskomfort. Zachowała jednak bezpieczna odległość, by w razie czego moc udzielić dziewczynie pomocy. Nie sądziła jednak, by Vesna znów miała mdleć.
Ava Hasghard
Zmiennokształtny
Zmiany PsychiczneSporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i zjawami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   39%

Złapałam się ramienia Ket i powoli podążałam za grupą. Nie byłam smutna czy zła. Czułam po prostu dziwny spokój. Jakby to wszystko co przed chwilą powiedziała przydarzyło się komuś innemu.
- Dziękuję...
Wbiłam wzrok w ziemię i nie odzywałam się przez resztę drogi, zagłębiając w swoich myślach.
Vesna Skarsgård
Zmiennokształtny
Zmiany FizyczneLiczne zadrapania na rękach, nogach oraz brzuchu.
Ślady po wkłuciach na szyji.
Kilka siniaków.

Różowe włosy.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Reszta drogi minęła spokojnie. Ket pomagała Vesnie jeśli była taka potrzeba. Po krótkim marszu zrównały się też z resztą grupy i szli już razem. Póki co wilczyca nie zamierzała poruszać tematu luki w pamięci Ves. W Twierdzy będą mogły porozmawiać spokojnie.
Wiele trasy przed nimi nie zostało, dość szybko znaleźli się pod siedzibą Łowców. Całe szczęście, Ket choć mogłaby mieszkać w lesie, marzyła obecnie o ciepłej kąpieli.

// no i w domciu xD piszemy już przy murach
Obrazek
Ketsueki Ōkami
Łowca
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlado-niebieski odcień skóry i włosów.
Blizna po ugryzieniu ciągnąca się od szyi, przez prawy bark aż po ramie. Na niej znajduje się kolejna, nowsza.
Ślad na szyi po obroży.
Trzy szramy na twarzy po lewej stronie.
Rana po oparzeniu we wnętrzu lewej dłoni.
Blizna na prawej kostce po łańcuchu upiora.
Zmiany PsychiczneKoszmary.
Sporadyczny lęk i smutek po spotkaniu z upiorami i duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   54%
Poziom Mocy:
   72%

Będąc w tej karczmie nasza mnie tylko jedna myśl:
,,Bezsens. Z tych ludzi niczego nie można się normalnie dowiedzieć. Wilkołaki, kruki, eh... za tłoczno tu,aby się czegokolwiek dowiedzieć. Ciekawe czy ta wampirzyca dalej jest w tym lesie. "
I po tym zacząłem szukać jej ostrożnie, aby nie wdawać się w niepotrzebne walki. Niestety, podczas tych 2 tygodni nie udało mi się jej znaleźć. Przyjmując to do wiadomości udałem się do swojego ukrytego laboratorium. Tam, spędzając sporo czasu żywiąc się krwią zwierząt, oraz myśląc nad tym jak wiele czasu mi się przesypało przez palce, postanowiłem się udać do cywilizacji. Tylko gdzie? Wybór padł na Fortecę Łowców. Jakby nie patrzeć jest to jedno z niewielu miejsc do których może udać się wampir, nie narażając za bardzo tak swojego życia, przez samo bycie nim. To pomyślawszy zabrałem swój rewolwer, sprawdziłem pułapki czy dalej są sprawne i wyruszyłem w stronę fortecy. I tak po drodze uzupełniając swoje fiolki z krwią dotarłem w końcu do traktu północnego, do miejsca z którego mogę udać się prosto do swojego celu. Jakby nie patrzeć to trakt, póki co wolę się za bardzo nie afiszować, więc uważnie się rozglądam za niepożądanym czyimś wzrokiem.
Mensalir Steiner
Wampir
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Wielka Równina

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości