zobacz mapę w dużej rozdzielczości

Strona główna forum  »  Strefa poza fabułą  »  Tawerna  »  Pomysły Użytkowników

Pomysły i propozycje

Każdy użytkownik może śmiało wypowiadać się w tym dziale na temat pomysłów, propozycji lub ulepszeń forum.

Re: Pomysły i propozycje

Co Wy na to by stworzyć oddzielny dział, gdzie każdy miałby swój temat i tam byłyby pisane fabularne sowy do postaci?
W danym dziale np. Erin Shadowmoon były sowy do tej postaci i tam pisaliby je urzytkownucy, którzy coś do niej wysyłają i sowy fabularne od Losu.
Obecnie jest tak, że są one raz na PW, raz gdzieś w postach. Te w wiadomościach potem giną, a to też część fabuły. W ten sposób byłoby to ujednolicone i jasne.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Shadowmoon
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   85%
Poziom Mocy:
   71%

Erin to dobry pomysł (widzę, że dawno napisałaś a odzewu nie ma). Ja zastanawiałam się czy może nie wykorzystać w fabularny sposób run? Byłby to rodzaj magii, który jeszcze nie został odkryty. Można byłoby ich moc wykorzystywać w życiu codziennym, w walkach czy rytuałach? Mogłabym wszystko opracować, jeśli nie macie czasu. No, ale za pomoc byłbym wdzięczna. A właśnie albo do profilu dodać rubryczkę coś w stylu Cele Postaci i tam by ludzie wpisywali na przykład: -zdobycie chowańca, znalezienie artefakty, który pomaga w uzdrawianiu... Dzięki temu MG czyli Los mógłby wiedzieć jaką na przykład nam sesje skombinować, chociaż nie koniecznie musi się tym sugerować, ale zawsze to jakieś ułatwienie.
Co sądzicie?
Obrazek
Florence Huddleston
Regulus
Zatracona w Magii
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   92%

•Skrzynka pocztowa graczy
Jestem za. Byłoby też ułatwione szukanie. Tylko czy mógłby każdy gracz zobaczyć Twoją pocztę czy tylko właściciel i Los?
•Co do Runów
Z tego co pamiętam to Runami posługują się Wilkołaki, Zmiennokształtni. (Sylvan popraw mnie jak coś)
Moim zdaniem czarodzieje nie powinni z nich korzystać. Mają i tak przecież swoją magię i zaklęcia.
•Cele Postaci
Hmm. Mam mieszane uczucia. No bo jak w życiu. Nie zawsze się dostaje to co chce. A jak się pisze do Losu o misję to można poprosić o specjalną (żeby np. coś dostać) lub po prostu o jakąkolwiek.
,,Przed losem nie da uciec się, ani przed wspomnieniami.
Gdy zechcą to dopadną cię, za siedmioma górami.
Co każe ci przed siebie gnać, zawsze dalej i dalej.
Im bardziej szukasz drogi swej, tym trudniej ją znaleźć."

Obrazek
Keira Moon
Tancerka na krawędzi śmierci
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Co do run to powinien być jakiś dział na wikki czy jest?
Obrazek
Florence Huddleston
Regulus
Zatracona w Magii
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   92%

Obrazek
Keira Moon
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Mało... Powinien być osobny dział i rozpisana ta ich magia, tak sądzę.
Obrazek
Florence Huddleston
Regulus
Zatracona w Magii
Czarodziej
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   92%

Myślę, że by to wymagało spotkania MG i omówienia dokładniej tej sprawy. A jeden z nich jest na urlopie.

Obrazek
Keira Moon
Zmiennokształtny
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Ja już mówiłam, ale powtórzę. Nowy wygląd jest świetny, jaśniejszy, bardziej uporządkowany, czytelny, avatar dla gościa to świetny pomysł. A ten smok, co pożarł naszą sowe... Awww <3
Mam ale do koloru sb i pergaminu na którym rozwija się pogoda. Pasują do starego wyglądu, nie zostały zmienione.
No i jak się wchodzi w panel użytkownika i te wszystkie tam ustawienia, to kolor też jest stary i się to gryzie niestety.
Portal też został w starym stylu, ale wiem, że to dużo roboty i akurat to aż tak nie przeszkadza, w końcu to dwie różne strony.
Los zaprosił mnie do gry podrabianą talią kart.
Erin Shadowmoon
Technomag
Czarodziej
Zmiany FizyczneBlizna po rozgrzanym sztylecie we wnętrzu lewego uda.
Niewielka blizna po prawej stronie dolnej wargi.
Blizna po pazurach wilkołaka na lewej łydce.
Zmiany PsychiczneKoszmary
Sporadyczne napady lęku i smutek po spotkaniu z duchami.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   85%
Poziom Mocy:
   71%

Kolory tabel i SB zostaną ma dniach zmienię jak przypomnę sobie które to pliki. Ci do portalu to cóż.... pergamin w pogodzie tez na dniach zmieni się
Dariusz Wyrm
Lord Dalavdrager
Daravith'Alhanhun
Wilkołak
Zmiany FizyczneSzramy na twarzy, potężne dwie blizny przechodzące od ramienia aż przez cała prawie klatkę piersiowa.
obroża niewolnicza
Zmiany PsychiczneZaburzenia psychiczne i osobowościowe
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   60%

No Siemanko Ludziska.
Zbieram się już do podzielenia się swoim pomysłem z lekka 2 miesiące ale w końcu się zmobilizowałem!

Tak więc mam pomysł na czarodziejki komunikator. Funkcjonowałby jako wideo rozmowy w telefonie komórkowym w postaci tak jakby bańki. Przykładowo ktoś posiadałby zaczarowaną bransoletkę z kryształem, z którego taka bańka by się wyłaniała kiedy ktoś by dzwonił lub gdyby posiadacz sam chciał się z kimś skontaktować. Po rozmowie bańka by pękała jak ta najzwyklejsza ale oczywiście przedmiot najpierw musiałby zostać zaczarowany. Jedyne czego jeszcze go końca nie ogarnąłem to zasilania. Choć pewnie będę kombinował z jakiegoś źródła odnawialnego jak słońce czy wiatr.
Oczywiście te urządzenia mogą być różne jak np. słuchawki, pasek, pierścionek, gogle, puderniczka (to dla Pań, choć pewnie Reno mógłby się skusić :lol:), w sumie każdy przedmiot na taki "bańkowy telefon" byłby dobry oczywiście w granicach rozsądku.

Więc pytanie co Wy na to?
Lucas Blackburn
Chimaera
Dowcipniś
Wilkołak
Zmiany FizyczneBlizna na twarzy w kształcie iks na prawym policzku, która się łączy z kolejną zaczynającą się u nasady głowy a kończy zza żuchwą.
Karta Postaci
Poziom Życia:
   100%
Poziom Mocy:
   100%

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły Użytkowników

{ MCHAT_ENABLE }
{ MCHAT_COPYRIGHT }

• Czarodzieje
  • Zmiennokształtni
  • Wampiry
  • Zimowe Wilki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość